Šesté vítězství v řadě

V posledním kole podzimní části krajského přeboru se domácí Tenisáci utkali se soupeřem ze středu tabulky, celkem 1.FC Slavoj Kladno. Kladenský klub přicestoval do Neveklova pouze se čtyřmi hráči do pole a ve velké hale tak de facto rozhodl o vítězi utkání ještě před jeho začátkem.

Tenisáci - 1.FC Slavoj Kladno

Tenisáci - 1.FC Slavoj Kladno 9:3

Domácí, vědomi si početního handicapu soupeře, vlétli na soupeře již od první minuty, avšak z úvodních šancí vytěžil Zoubek pouze střelu do tyče. Na gól se však nečekalo o mnoho déle, když se záhy po kombinaci celé čtveřice na jeden dotek trefil Žižka do protipohybu brankáře. Tenisáky úvodní gól uklidnil, a navíc po průniku Holánka a jeho zpětné přihrávce se odrazil míč štastně do prázdné branky - 2:0. Kladenským poté dorazil jeden hráč na střídání, čehož dokázali využít ke zvýšené útočné aktivitě a vstřelení dvou branek. Rozdíl byl však stále dvougólový, jelikož domácí Zoubek našel střeleckou formu, odpověděl stejným počtem gólů a stanovil poločasové skóre na 4:2.

Druhý poločas přinesl stejný úvod jako ten první, tentokrát se ale Zoubek již prosadil a dal domácím tříbrankový náskok. Kladenští sebrali poslední zbytky sil a dokázali domácí zatlačit na jejich půli, avšak narazili na poctivou defenzivu a bezchybného Fraňka v brance. Ubývajících sil soupeře využil Zoubek, dvakrát si s hosty pohrál, vstřelil svůj čtvrtý a pátý gól a definitivně rozhodl o utkání. V klidném závěru se ještě jednou prosadili hosté a za domácí zvyšoval Sysel a Hocek na konečných 9:3.

Tenisáci tak vyhráli pošesté v řadě a zůstavájí na třetím místě s dvoubodovou ztrátou na vedoucí tým z Kolína. Příští zápas (6. 1. 2013) odehrají Tenisáci na půdě právě tohoto celku a uvidíme tedy souboj o čelo tabulky, který nám ukáže, jaké ambice nakonec budou benešovští mít.