Tenisáci Benešov 11 : 4 FC Brazil Kladno

Tenisáci Benešov - FC Brazil Kladno
(4 : 2)

Týmová statistika

Góly a karty

Soupiska

Informace

date Datum: Pátek, 18.3.2022 20:45
place Místo: SH Neveklov
soutez Soutěž: Krajský přebor 2021/2022
round Fáze: 20. kolo

Benešovští Tenisáci se rozloučili s touto sezónou výhrou nad vítězem soutěže, kladenským Brazilem, oba celky hrály v oslabených sestavách, domácí získali rychlé vedení, které soupeř již nedokázal smazat (zkoušel hrát s brankářem v poli), 7x se trefil domácí Sklenička M.

Na obou stranách byly k vidění velmi prořídlé lavičky náhradníků, domácí tam měli 2 hráče, hosté dokonce jen jednoho. Hned první útok hostitele přinesl vedení, po 28 vteřinách otevřel své střelecké galapředstavení Sklenička M. Vedené mohl domácí celek navýšit Průchou Š., ale jeho střela skončila na tyči kladenské branky. Další branka přišla po 7 minutách hry a opět se trefil Sklenička M. zkušenou střelou ze střední vzdálenosti. Další pojistka přišla zanedlouho, kdy domácí rychle rozehráli PVK a zcela volný Průcha Š. před brankářem Kabelem P. se nemýlil. Hosté moc domácího gólmana Fraňka M. nezaměstnávali, první zákrok měl až v 9 minutě hry. Další možnost na zvýšení vedení měl Stibůrek F., ale i on trefuje tyč a z dorážky míří vedle. Od 13 minuty se kladenský gólman začíná vysouvat na útočnou polovinu, ale kýžený úspěch to nepřináší, domácí gólman je pozorný. Po čtvrthodině hry si dokonává svůj hattrick Sklenička M. angličanem ze střední vzdálenosti. Soupeř smazává nulu na svém kontě až 16 minutě, kdy se k odraženému míči v brankovišti dostává Zelenka M. V závěru poločasu hosté využívají power-play, když se podruhé prosazuje Zelenka M. V závěrečných vteřinách první půle ještě aktivní Sklenička M. trefuje břevno.

Také druhé dějství začínají lepé domácí, Průcha Š. z dálky trefuje kladenskou svatyni popáté. Hosté pokračují s gólmanem v poli a dvěma góly se vrací do hry. Nejprve se z poměrně velkého úhlu trefuje angličanem Čampulka D. a po půlhodině hry střílí kontaktní branku Danylych D. V další fázi domácí několik tutovek neproměňují, přidávají i další tyčku. Pojistku vedení dal ve 32 minutě Sklenička M., který přesprintoval celé a dovezl míč do opuštěné branky. Závěr se již odehrával v režii domácího celku, Šlejmar J. trefuje z půlky jen tyčku, pak přečíslení využívá v sedmou branku Rozsypal L. V posledních minutách střílí Sklenička M. ještě další tři branky a dvouciferné vítězství zakončuje 3 vteřiny před koncem Šlejmar J.

Benešov obhájil druhou příčku ze základní části, nejlepšími v aktivitě byli Sklenička M. 39 (28+11), Průcha Š. 39 (25+14) a Šlejmar J. 22 (14+8). Kladno vyhrálo jak s přehledem základní část, a i skupinu o titul, nejlepšími v aktivitě byli Čičmanec L. 43 (24+19), Neumann R. 34 (17+17) a Zelenka M. 34 (15+19).

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Komentáře

Přidat komentář 
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!

Captcha
Pokud nechcete vyplňovat jméno či opisovat kódy, přihlašte se či se zaregistrujte.

Tučný text **text**
Text kurzívou //text//
Odkaz s popiskem "popis":odkaz
Seznam Odrážkový
- položka 1
- položka 2
- položka 3
Číslovaný
1) položka 1
2) položka 2
3) položka 3
Nový odstavec Dvojité odřádkování

Více info zde

Nikdo zatím nevložil komentář. Buďte první!
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!