Tenisáci Benešov 13 : 6 PK Třebusice

Tenisáci Benešov - PK Třebusice
(7 : 3)

Týmová statistika

Góly a karty

Soupiska

Informace

date Datum: Neděle, 13.3.2022 18:00
place Místo: SH Neveklov
soutez Soutěž: Krajský přebor 2021/2022
round Fáze: 19. kolo

Benešovští Tenisáci nadělili v přímém souboji o druhého místo Třebusicím 13 branek, hostitel vyhrál díky širšímu hráčskému kádru i lepší koncovce, některé branky v třebusické síti byly laciné, benešovský Rozsypal L., trefil hattrick, hosté drželi vyrovnaný stav jen v úvodní desetiminutovce.

Skóre otevřel již ve 2 minutě domácí Rozsypal L. po chytré přihrávce Průchy Š. Hosté však následnou akcí srovnali zásluhou Kinského L. Tento stav vydržel jen dvě minuty, než si hosté srazili míč do vlastní branky po střele Mareše V. I toto druhé vedení hostitele trvalo jen krátce, neboť Fedrhanc A. vybídl ke skórování nejlepšího hráče aktivity Hinka J. a bylo opět srovnáno. To ještě nebylo vše, hostující Kinský L. se o minutu později trefil podruhé a obrátil skóre na stranu svého celku. Ani tento stav však nevydržel dlouho, když střelu domácího Suka V. vyrazil brankář Horsica M. před brankou se ocitl nikým neatakovaný Žižka O. který pohodlně skóroval. Domácí přebírají iniciativu a v následné minutě se trefují dokonce dvakrát, podruhé se prosadili Žižka O. s Rozsypalem L. Do přestávky domácí ještě navýšili vedení po dvou trefách Průchy Š. a šli tak do poločasové přestávky se čtyřbrankovým vedením.

Druhý poločas začali aktivněji hosté a Kala L. po přihrávce Hinka J. snížil na rozdíl tří branek. Poté měli hosté i více ze hry, ale vítr z plachet jim vzal dvěma slepenými góly Dvořák D, kterému asistovali Průcha Š. a Suk V. Bylo zaděláno na desítku, kterou trefil po půlhodině hry, svým zkompletovaným hattrickem Rozsypal L. V závěrečné čtvrtině utkání domácí ještě třikrát překonali třebusického gólmana, trefil se Stibůrek F. a pak ještě 2x Šlejmar J. Hosté a samotném závěru trochu zmírnili porážku góly Hinka J, a Fedrhance A.

Benešov si tak zajistil celkové druhé místo, nejlepším v aktivitě je Průcha Š. 36 (24+12). Třebusice jsou zatím čtvrté a v posledním kole mohou ještě zabojovat o celkové třetí místo, na kterém je nyní s jednobodovým náskokem Kolín, mají nejlepšího hráče aktivity Hinka J. 59 (36+23).

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Komentáře

Přidat komentář 
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!

Captcha
Pokud nechcete vyplňovat jméno či opisovat kódy, přihlašte se či se zaregistrujte.

Tučný text **text**
Text kurzívou //text//
Odkaz s popiskem "popis":odkaz
Seznam Odrážkový
- položka 1
- položka 2
- položka 3
Číslovaný
1) položka 1
2) položka 2
3) položka 3
Nový odstavec Dvojité odřádkování

Více info zde

Nikdo zatím nevložil komentář. Buďte první!
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!