Hrasl Slaný 2 : 11 Tenisáci Benešov

Hrasl Slaný - Tenisáci Benešov
(0 : 5)

Týmová statistika

Góly a karty

Soupiska

Informace

date Datum: Pátek, 3.12.2021 19:15
place Místo: SH BIOS Slaný
soutez Soutěž: Krajský přebor 2021/2022
round Fáze: 9. kolo

Benešovští Tenisáci připravili domácímu slánskému Hraslu krutou dvoucifernou porážku, svého hostitele, který měl územní převahu, trestali za individuální chyby z rychlých brejků. Domácím navíc vůbec nevycházela koncovka, a tak se narodil poměrně jednoznačný výsledek, který moc neodpovídá průběhu hry.

Hosté zaskočili domácí celek již v úvodu třemi góly, o které se postarali po pěkných akcích Stibůrek F., Šlejmar J. a Průcha Š. Zaskočení domácí sice získávali převahu, ale soupeř dobře bránil a vyrážel do smrtících brejků, které přinesly pětibrankový poločasový náskok. Po 14 minutách se podruhé trefil Průcha Š. a těsně před přestávkou se prosadil i Sklenička M.

Po změně stran se hra celkem vyrovnala, přibylo více osobních soubojů, ale nadále se hrálo v duchu fair-play. Hosté trestali individuální chyby domácích hráčů a své vedení neustále navyšovali. Ve 22 minutě hry si zkompletoval hattrick Průcha Š. Poté domácí smazali konečně+ nulu na svém kontě Landvojtovičem J. ml., ale byla to jen kosmetická úprava skóre. U hostů si vystřelil hattrick i Sklenička M., Průcha Š. se zastavil na čísle pět a podruhé se prosadil ještě Stibůrek F.

Tenisáci Benešov stoupají tabulkou, již jsou třetí, Průcha Š. se bodově prosadil ve všech svých 8 vystoupeních, nejlepším střelcem týmu je Sklenička M. se 14 góly. Nejlepšími střelci Hraslu Slaný jsou s 8 góly Klusáček P. a Kuba O.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Komentáře

Přidat komentář 
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!

Captcha
Pokud nechcete vyplňovat jméno či opisovat kódy, přihlašte se či se zaregistrujte.

Tučný text **text**
Text kurzívou //text//
Odkaz s popiskem "popis":odkaz
Seznam Odrážkový
- položka 1
- položka 2
- položka 3
Číslovaný
1) položka 1
2) položka 2
3) položka 3
Nový odstavec Dvojité odřádkování

Více info zde

Nikdo zatím nevložil komentář. Buďte první!
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!