MCE Slaný 1 : 15 Tenisáci Benešov

MCE Slaný - Tenisáci Benešov
(1 : 4)

Týmová statistika

Góly a karty

Soupiska

Informace

date Datum: Pátek, 26.11.2021 19:15
place Místo: SH BIOS Slaný
soutez Soutěž: Krajský přebor 2021/2022
round Fáze: 8. kolo

Benešovští Tenisáci si vezou naprosto jednoznačné a vysoké vítězství od slánského MCE, hostitel držel herně krok se soupeřem jen v úvodní části hry, hosté byli daleko produktivnější a změnili druhou část ve střeleckou exhibici, domácím nepomohla ani power-play, u hostů se mezi střelce zapsali všichni hráči, včetně gólmana, hattricky si vystřelili Sklenička M. a Krunert M.

Začátek utkání byl vyrovnaný z obou stran, ale rozdíl byl v zakončení. Hosté se velice rychle dostali do dvoubrankového vedení po trefách Pěkného P.a nové posily Krunerta M. Hosté postupně převzali iniciativu a dvěma slepenými góly po čtvrthodině hry, opět Pěkného P. a Dvořáka D. navýšili své zasloužené vedení. Domácí korigovali v závěru první části proměněným PVK6AF Volfem L., ale to bylo z hostitelské strany v tomto utkání vše.

Po změně stran přišlo velké gólové představení benešovských hráčů. Domácí zkusili zareagovat na nepříznivý vývoj utkání hrou power-play, ale ta jim vůbec nevycházela a jen inkasovali další branky. Hosté druhá poločas odstartovali třemi slepenými góly Krunerta M., Rabiňáka O. a Skleničky M., který vzápětí přidal i 8 branku svého celku. Trefili se i další všichni hráči, Mareš V., Průcha Š., Sklenička M. zkompletovaný hattrick, včetně gólmana Fraňka M. V závěru hosté ještě přidali další tří zářezy od Dvořáka D., Krunerta M. a Průchy Š.

Jednoznačné, trochu překvapivé, ale zcela zasloužené vítězství hostů.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Komentáře

Přidat komentář 
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!

Captcha
Pokud nechcete vyplňovat jméno či opisovat kódy, přihlašte se či se zaregistrujte.

Tučný text **text**
Text kurzívou //text//
Odkaz s popiskem "popis":odkaz
Seznam Odrážkový
- položka 1
- položka 2
- položka 3
Číslovaný
1) položka 1
2) položka 2
3) položka 3
Nový odstavec Dvojité odřádkování

Více info zde

Nikdo zatím nevložil komentář. Buďte první!
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!