1. třída 2023/2024 - rozpis
1. kolo |
NE 19.11. 09:00 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
Sokol Chotýšany |
4:2 (0:1) |
NE 19.11. 09:50 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
Arsenal Benešov B |
1:5 (0:4) |
NE 19.11. 10:40 |
TJ Sokol Postupice |
- |
FC Pásovci Bystřice |
7:2 (2:2) |
NE 19.11. 11:30 |
Arsenal Benešov B |
- |
AFC Dlouhé Pole |
5:2 (3:1) |
NE 19.11. 12:20 |
Sokol Chotýšany |
- |
SK Posázavan Poříčí |
4:5 (2:3) |
NE 19.11. 13:10 |
Arsenal Benešov B |
- |
TJ Sokol Postupice |
4:2 (1:1) |
NE 19.11. 14:00 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
AFC Dlouhé Pole |
0:4 (0:0) |
NE 19.11. 14:50 |
TJ Sokol Postupice |
- |
Sokol Chotýšany |
4:2 (3:0) |
NE 19.11. 15:40 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
FC Pásovci Bystřice |
4:3 (3:2) |
2. kolo |
NE 26.11. 09:00 |
FC Tisem B |
- |
TBC Deratizace Benešov |
4:5 (3:4) |
NE 26.11. 09:50 |
TJ Mír Jablonná |
- |
Tenisáci Benešov C |
2:3 (1:0) |
NE 26.11. 10:40 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
TJ Sokol Jankov |
3:4 (3:1) |
NE 26.11. 11:30 |
Tenisáci Benešov C |
- |
FC Tisem B |
10:3 (1:2) |
NE 26.11. 12:20 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
TJ Mír Jablonná |
5:4 (2:2) |
NE 26.11. 13:10 |
Tenisáci Benešov C |
- |
TJ Sokol Václavice B |
6:2 (2:2) |
NE 26.11. 14:00 |
TJ Sokol Jankov |
- |
FC Tisem B |
3:6 (0:2) |
NE 26.11. 14:50 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
TBC Deratizace Benešov |
6:4 (3:2) |
NE 26.11. 15:40 |
TJ Mír Jablonná |
- |
TJ Sokol Jankov |
2:5 (1:2) |
3. kolo |
NE 3.12. 09:00 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
Tenisáci Benešov C |
3:8 (1:2) |
NE 3.12. 09:50 |
TJ Sokol Postupice |
- |
TJ Sokol Jankov |
8:0 (4:0) |
NE 3.12. 10:40 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
TBC Deratizace Benešov |
6:5 (3:2) |
NE 3.12. 11:30 |
TJ Sokol Jankov |
- |
SK Posázavan Poříčí |
2:3 (2:1) |
NE 3.12. 12:20 |
Tenisáci Benešov C |
- |
TJ Sokol Postupice |
4:2 (2:1) |
NE 3.12. 13:10 |
TJ Sokol Jankov |
- |
AFC Dlouhé Pole |
1:4 (1:3) |
NE 3.12. 14:00 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
SK Posázavan Poříčí |
9:4 (4:2) |
NE 3.12. 14:50 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
Tenisáci Benešov C |
2:4 (0:2) |
NE 3.12. 15:40 |
TJ Sokol Postupice |
- |
TBC Deratizace Benešov |
3:4 (3:3) |
4. kolo |
NE 10.12. 09:00 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
TJ Sokol Václavice B |
10:4 (6:3) |
NE 10.12. 09:50 |
Sokol Chotýšany |
- |
FC Tisem B |
5:3 (4:1) |
NE 10.12. 10:40 |
Arsenal Benešov B |
- |
TJ Mír Jablonná |
8:3 (3:1) |
NE 10.12. 11:30 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
Sokol Chotýšany |
5:7 (1:6) |
NE 10.12. 12:20 |
FC Tisem B |
- |
FC Pásovci Bystřice |
3:3 (1:2) |
NE 10.12. 13:10 |
TJ Mír Jablonná |
- |
Sokol Chotýšany |
4:6 (3:0) |
NE 10.12. 14:00 |
Arsenal Benešov B |
- |
TJ Sokol Václavice B |
7:6 (1:3) |
NE 10.12. 14:50 |
TJ Mír Jablonná |
- |
FC Pásovci Bystřice |
1:6 (1:1) |
NE 10.12. 15:40 |
FC Tisem B |
- |
Arsenal Benešov B |
4:4 (2:2) |
5. kolo |
NE 17.12. 09:00 |
TJ Sokol Postupice |
- |
TJ Sokol Václavice B |
5:7 (3:3) |
NE 17.12. 09:50 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
FC Tisem B |
3:7 (1:4) |
NE 17.12. 10:40 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
TJ Mír Jablonná |
1:2 (1:1) |
NE 17.12. 11:30 |
FC Tisem B |
- |
TJ Sokol Postupice |
8:3 (5:1) |
NE 17.12. 12:20 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
AFC Dlouhé Pole |
4:7 (1:2) |
NE 17.12. 13:10 |
FC Tisem B |
- |
SK Posázavan Poříčí |
8:2 (4:1) |
NE 17.12. 14:00 |
TJ Mír Jablonná |
- |
TJ Sokol Postupice |
3:2 (0:1) |
NE 17.12. 14:50 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
TJ Sokol Václavice B |
7:11 (2:5) |
NE 17.12. 15:40 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
TJ Mír Jablonná |
3:5 (1:3) |
6. kolo |
NE 7.1. 09:00 |
Arsenal Benešov B |
- |
Tenisáci Benešov C |
3:6 (2:2) |
NE 7.1. 09:50 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
TJ Sokol Jankov |
4:3 (1:2) |
NE 7.1. 10:40 |
Sokol Chotýšany |
- |
TBC Deratizace Benešov |
11:6 (5:0) |
NE 7.1. 11:30 |
Tenisáci Benešov C |
- |
FC Pásovci Bystřice |
6:4 (5:1) |
NE 7.1. 12:20 |
TJ Sokol Jankov |
- |
Arsenal Benešov B |
2:11 (2:3) |
NE 7.1. 13:10 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
TBC Deratizace Benešov |
7:6 (4:4) |
NE 7.1. 14:00 |
Tenisáci Benešov C |
- |
Sokol Chotýšany |
6:3 (3:2) |
NE 7.1. 14:50 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
Arsenal Benešov B |
5:4 (3:2) |
NE 7.1. 15:40 |
TJ Sokol Jankov |
- |
Sokol Chotýšany |
4:6 (2:3) |
7. kolo |
NE 14.1. 09:00 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
TJ Sokol Postupice |
3:2 (1:1) |
NE 14.1. 09:50 |
Sokol Chotýšany |
- |
FC Pásovci Bystřice |
3:6 (1:5) |
NE 14.1. 10:40 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
SK Posázavan Poříčí |
2:7 (2:1) |
NE 14.1. 11:30 |
Sokol Chotýšany |
- |
Arsenal Benešov B |
7:7 (2:6) |
NE 14.1. 12:20 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
TJ Sokol Postupice |
7:1 (1:1) |
NE 14.1. 13:10 |
Arsenal Benešov B |
- |
FC Pásovci Bystřice |
5:2 (2:1) |
NE 14.1. 14:00 |
TJ Mír Jablonná |
- |
TJ Sokol Václavice B |
2:4 (1:2) |
NE 14.1. 14:50 |
Tenisáci Benešov C |
- |
TJ Sokol Jankov |
12:0 (2:0) |
NE 14.1. 15:40 |
FC Tisem B |
- |
TJ Sokol Václavice B |
6:0 (2:0) |
NE 14.1. 16:30 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
TJ Sokol Jankov |
4:1 (1:1) |
NE 14.1. 17:20 |
FC Tisem B |
- |
TJ Mír Jablonná |
4:1 (1:0) |
NE 14.1. 18:10 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
Tenisáci Benešov C |
3:3 (2:1) |
8. kolo |
NE 21.1. 09:00 |
Sokol Chotýšany |
- |
TJ Sokol Postupice |
3:10 (0:5) |
NE 21.1. 09:50 |
Arsenal Benešov B |
- |
SK Posázavan Poříčí |
1:3 (0:1) |
NE 21.1. 10:40 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
FC Pásovci Bystřice |
2:3 (0:2) |
NE 21.1. 11:30 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
Sokol Chotýšany |
5:1 (1:1) |
NE 21.1. 12:20 |
TJ Sokol Postupice |
- |
Arsenal Benešov B |
6:4 (3:3) |
NE 21.1. 13:10 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
SK Posázavan Poříčí |
7:1 (3:0) |
NE 21.1. 14:00 |
Sokol Chotýšany |
- |
AFC Dlouhé Pole |
0:0 (K) |
NE 21.1. 14:50 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
TJ Sokol Postupice |
4:2 (2:1) |
NE 21.1. 15:40 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
Arsenal Benešov B |
4:3 (0:2) |
9. kolo |
NE 28.1. 09:00 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
TJ Sokol Václavice B |
4:4 (2:1) |
NE 28.1. 09:50 |
Tenisáci Benešov C |
- |
TJ Mír Jablonná |
5:1 (2:1) |
NE 28.1. 10:40 |
FC Tisem B |
- |
TJ Sokol Jankov |
3:2 (0:0) |
NE 28.1. 11:30 |
TJ Mír Jablonná |
- |
TBC Deratizace Benešov |
6:2 (2:2) |
NE 28.1. 12:20 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
Tenisáci Benešov C |
1:5 (0:3) |
NE 28.1. 13:10 |
TJ Sokol Jankov |
- |
TJ Mír Jablonná |
2:3 (2:1) |
NE 28.1. 14:00 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
FC Tisem B |
5:14 (3:8) |
NE 28.1. 14:50 |
TJ Sokol Jankov |
- |
TJ Sokol Václavice B |
1:8 (0:4) |
NE 28.1. 15:40 |
FC Tisem B |
- |
Tenisáci Benešov C |
5:2 (1:1) |
10. kolo |
NE 4.2. 09:00 |
Tenisáci Benešov C |
- |
SK Posázavan Poříčí |
7:1 (2:1) |
NE 4.2. 09:50 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
TJ Sokol Jankov |
5:2 (1:1) |
NE 4.2. 10:40 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
TJ Sokol Postupice |
0:4 (0:1) |
NE 4.2. 11:30 |
Tenisáci Benešov C |
- |
AFC Dlouhé Pole |
1:2 (0:0) |
NE 4.2. 12:20 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
TJ Sokol Jankov |
5:0 (1:0) |
NE 4.2. 13:10 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
AFC Dlouhé Pole |
4:4 (3:2) |
NE 4.2. 14:00 |
TJ Sokol Postupice |
- |
Tenisáci Benešov C |
2:5 (0:3) |
NE 4.2. 14:50 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
TBC Deratizace Benešov |
2:4 (0:3) |
NE 4.2. 15:40 |
TJ Sokol Jankov |
- |
TJ Sokol Postupice |
2:7 (0:3) |
11. kolo |
NE 11.2. 09:00 |
FC Tisem B |
- |
Sokol Chotýšany |
9:4 (3:3) |
NE 11.2. 09:50 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
FC Pásovci Bystřice |
4:11 (1:6) |
NE 11.2. 10:40 |
TJ Mír Jablonná |
- |
Arsenal Benešov B |
6:6 (4:2) |
NE 11.2. 11:30 |
Sokol Chotýšany |
- |
TJ Sokol Václavice B |
1:7 (1:2) |
NE 11.2. 12:20 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
FC Tisem B |
5:3 (2:1) |
NE 11.2. 13:10 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
Arsenal Benešov B |
3:8 (2:3) |
NE 11.2. 14:00 |
Sokol Chotýšany |
- |
TJ Mír Jablonná |
4:4 (0:3) |
NE 11.2. 14:50 |
Arsenal Benešov B |
- |
FC Tisem B |
3:4 (1:2) |
NE 11.2. 15:40 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
TJ Mír Jablonná |
6:3 (1:1) |
12. kolo |
NE 18.2. 09:00 |
TJ Mír Jablonná |
- |
AFC Dlouhé Pole |
1:11 (0:3) |
NE 18.2. 09:50 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
TJ Sokol Postupice |
3:1 (2:1) |
NE 18.2. 10:40 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
FC Tisem B |
4:10 (3:5) |
NE 18.2. 11:30 |
TJ Sokol Postupice |
- |
TJ Mír Jablonná |
7:0 (2:0) |
NE 18.2. 12:20 |
AFC Dlouhé Pole |
- |
TJ Sokol Václavice B |
3:2 (1:1) |
NE 18.2. 13:10 |
TJ Sokol Postupice |
- |
FC Tisem B |
3:5 (1:2) |
NE 18.2. 14:00 |
TJ Mír Jablonná |
- |
SK Posázavan Poříčí |
1:9 (1:2) |
NE 18.2. 14:50 |
FC Tisem B |
- |
AFC Dlouhé Pole |
0:3 (0:1) |
NE 18.2. 15:40 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
SK Posázavan Poříčí |
1:13 (0:7) |
13. kolo |
NE 25.2. 09:00 |
Sokol Chotýšany |
- |
TJ Sokol Jankov |
11:2 (4:0) |
NE 25.2. 09:50 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
FC Pásovci Bystřice |
4:7 (2:4) |
NE 25.2. 10:40 |
Tenisáci Benešov C |
- |
Arsenal Benešov B |
32:1 (16:0) |
NE 25.2. 11:30 |
TJ Sokol Jankov |
- |
FC Pásovci Bystřice |
4:9 (3:4) |
NE 25.2. 12:20 |
TBC Deratizace Benešov |
- |
Sokol Chotýšany |
3:11 (3:2) |
NE 25.2. 13:10 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
Tenisáci Benešov C |
3:6 (1:3) |
NE 25.2. 14:00 |
Arsenal Benešov B |
- |
TJ Sokol Jankov |
7:6 (1:4) |
NE 25.2. 14:50 |
Sokol Chotýšany |
- |
Tenisáci Benešov C |
3:4 (0:0) |
NE 25.2. 15:40 |
Arsenal Benešov B |
- |
TBC Deratizace Benešov |
10:7 (6:2) |
14. kolo |
NE 3.3. 09:00 |
Tenisáci Benešov C |
- |
TBC Deratizace Benešov |
10:1 (4:1) |
NE 3.3. 09:50 |
TJ Mír Jablonná |
- |
FC Tisem B |
3:9 (3:4) |
NE 3.3. 10:40 |
TJ Sokol Jankov |
- |
TBC Deratizace Benešov |
5:4 (3:1) |
NE 3.3. 11:30 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
FC Tisem B |
7:4 (3:2) |
NE 3.3. 12:20 |
TJ Sokol Jankov |
- |
Tenisáci Benešov C |
3:5 (2:1) |
NE 3.3. 13:10 |
TJ Sokol Václavice B |
- |
TJ Mír Jablonná |
15:2 (8:1) |
NE 3.3. 14:00 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
Arsenal Benešov B |
3:5 (0:4) |
NE 3.3. 14:50 |
TJ Sokol Postupice |
- |
SK Posázavan Poříčí |
2:5 (2:3) |
NE 3.3. 15:40 |
Arsenal Benešov B |
- |
Sokol Chotýšany |
5:12 (3:4) |
NE 3.3. 16:30 |
SK Posázavan Poříčí |
- |
AFC Dlouhé Pole |
11:1 (5:0) |
NE 3.3. 17:20 |
FC Pásovci Bystřice |
- |
Sokol Chotýšany |
7:1 (3:1) |
NE 3.3. 18:10 |
TJ Sokol Postupice |
- |
AFC Dlouhé Pole |
0:0 (K) pen. |