Tenisáci Benešov 7 : 5 TJ FC Dalmach Turnov

Tenisáci Benešov - TJ FC Dalmach Turnov
(2 : 4)

Týmová statistika

Góly a karty

Soupiska

Informace

date Datum: Neděle, 12.11.2023 18:00
place Místo: SH Neveklov
soutez Soutěž: Divize A 2023/2024
round Fáze: 4. kolo

Benešovští Tenisáci si prodloužili neporazitelnost v soutěži s turnovským Dalmachem, velký obrat domácích ve druhé části hry zlikvidoval třígólové manko, Sklenička Martin trefil hattrick, závěrečný tlak hostů ani power-play jim již nepomohly.

Souboj dvou dosud nejlepších celků soutěže přinesl v prvním dějství vyrovnanou hru, důslednější a ve střelbě daleko přesnější však byli hosté. Vedení se sice rychle ujali domácí po trefě Skleničky Martina, ale soupeř poměrně rychle kontroval, vyrovnání trefil Hurt Daniel, po příhře Nováka Daniela, který zanedlouho poslal svůj celek i do vedení. Velkou šanci na vyrovnání propásli domácí v 8´, kdy turnovský brankář fauloval Šlejmara Jakuba v pokutovém území, ale penaltu Průchovi Štěpánovi brankář Jíra Pavel chytil a vykoupil se. Hosté do přestávky udeřili ještě 2x, první pojistku zařídil svoji druhou brankou Hurt Daniel a poté ještě navyšuje zaslouženě vedení Randák Matěj, po asistenci Nováka Daniela. Domácí stačili do poločasu ještě snížit v závěrečných vteřinách Šlejmarem Jakubem a šli tak do kabin s dvoubrankovým mankem.

Ve druhém poločase to zpočátku vypadalo tak, že hra bude pokračovat v trendu z první půle, takže nebylo překvapením, že hosté ve 27´vedli opět rozdílem tří branek, podruhé přesně zamířil Novák Daniel po přihrávce Fedorka Jana. Potom ale došlo k velkolepému obratu ve hře domácího družstva. Jeho hráči zpřesnili hru a začal se jim dařit i střelba, takže v rozpětí 11 minut nejenže smazali gólové manko, ale získali i dvoubrankový náskok 3´před koncem. Stíhačku Tenisáků začal Matoušek Milan, po příhře Skleničky Martina, po půlhodině hry se trefuje opět Sklenička Martin po nahrávce Fraňka Michala, vyrovnání trefuje Průcha Štěpán, po další asistenci Skleničky Martina, o chvilku později Průcha Štěpán posílá svůj celek i do vedení a vše ještě pojišťuje nejlepší hráč na palubovce Sklenička Martin. Hosté v závěru vyvinuli mohutný tlak i hru power-play, nepříznivý výsledek už ale nezkorigovali. Diváci tak mohli vidět dramatické utkání výborné úrovně i vynikající výkony jednotlivců. Z nichž obzvlášť brankář hostí Jíra Pavel. Přes větší počet akumulovaných faulů ve druhém poločase hrály oba celky vůči sobě maximálně slušně a korektně.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Komentáře

Přidat komentář 
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!

Captcha
Pokud nechcete vyplňovat jméno či opisovat kódy, přihlašte se či se zaregistrujte.

Tučný text **text**
Text kurzívou //text//
Odkaz s popiskem "popis":odkaz
Seznam Odrážkový
- položka 1
- položka 2
- položka 3
Číslovaný
1) položka 1
2) položka 2
3) položka 3
Nový odstavec Dvojité odřádkování

Více info zde

Nikdo zatím nevložil komentář. Buďte první!
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!