Tenisáci Benešov 6 : 3 Sokol Dobřichovice

Tenisáci Benešov - Sokol Dobřichovice
(3 : 1)

Týmová statistika

Góly a karty

Soupiska

Informace

date Datum: Neděle, 11.12.2022 18:00
place Místo: SH Neveklov
soutez Soutěž: Krajský přebor 2022/2023
round Fáze: 10. kolo

Benešovští Tenisáci si na své neveklovské palubovce poradili s dobřichovickými Sokoly, hosté nebyli schopni eliminovat domácího kanonýra Průchu Š., který 4 góly v řadě zajistil svému celku potřebné vedení.

Hostiteli vyšel skvěle úvod utkání, prakticky z první vážnější akce se ve 2 minutě prosadil po chytré české uličce Šlejmara J. kapitán Mareš V. Další šanci domácích Sukem V. chytá gólman Geissler J. Hosté zahrozili Obermajerem L., ale i domácí gólman Tůma J. byl pozorný. Zmiňovaný domácí kanonýr Průcha Š. na sebe poprvé upozornil ve 3 minutě, když využil přesného výhozu svého gólmana a navyšuje vedení svého celku. Hosté byli velmi blízko kontaktní brance o minutu později, po PVK se dostal k zakončení Román J., ale jeho střelu zastavilo břevno benešovské svatyně. Aktivní Průcha Š. si vytvářel řadu šancí, proměňuje až sólo nájezd v 9 minutě, po kterém prostřeluje dobřichovického gólmana po zemi. Následují tři šance na obou stranách, které nepřináší změnu skóre. Až těsně před přestávkou udeří i hosté Obermajerem L., který z poměrně z velkého úhlu prostřeluje gólmana Tůmu J. Šance hostujícího Babiaka M. a benešovského Průchy Š. zlikvidovali gólmani, a tak si domácí přenášejí do druhého dějství dvoubrankové vedení.

Po přestávce jako první zahrozí hosté, ale střely Rady J. a Melouna J. likviduje domácí gólman. Ve 25 minutě se prezentuje tvrdou střelou domácí kanonýr Průcha Š. a navyšuje vedení svého celku. Hosté odpovídají gólovou šancí Plzáka M., ale vychytává ho gólman. Po půlhodině hry se může Průcha Š. radovat ze čtvrtého úspěchu, z dálky trefuje angličana. Další minuta přináší změny skóre na obou stranách, domácí pojišťují vedení střelou Šlejmara J. do prázdné branky, vzápětí střílí velice hezkou branku i hosté Radou J. jehož bodlo z dálky končí pod břevnem benešovské branky. O chvilku později hosté byli blízko dalšímu snížení, ale koníček Rady J. přes celé hřiště zastavuje břevno domácí branky, o chvilku později se ale Rada J. dostane k dalšímu zakončení, po přečíslení benešovské obrany se trefuje angličanem. V závěru utkání si více šancí vypracovali hosté, ale skóre se již nezměnilo.

Benešov se šestou výhrou v soutěži drží na čele s jednobodovým náskokem, má však jedno utkání navíc, s desetibodovým náskokem vede aktivitu benešovský kanonýr Průcha Š. 19+15. Dobřichovice zůstávají s 11 body nadále páté, nejlepším klubovým hráčem aktivity je Rada L. 11+8.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Komentáře

Přidat komentář 
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!

Captcha
Pokud nechcete vyplňovat jméno či opisovat kódy, přihlašte se či se zaregistrujte.

Tučný text **text**
Text kurzívou //text//
Odkaz s popiskem "popis":odkaz
Seznam Odrážkový
- položka 1
- položka 2
- položka 3
Číslovaný
1) položka 1
2) položka 2
3) položka 3
Nový odstavec Dvojité odřádkování

Více info zde

Nikdo zatím nevložil komentář. Buďte první!
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!