PK Třebusice B - Tenisáci Benešov 4:1

Slaný - Tenisáci Benešov oderháli utkání 14. kola krajského přeboru ve futsalu znovu ve slánské hale BIOS, kde je hostil celek PK Třebusice B a hosté opět potvrdili, že se jim na palubovách soupeřů nedaří.

Hala BIOS Slaný

Od začátku utkání se hrálo velice vyrovnané střetnutí bez výraznějších šancí na obou stranách. V osmé minutě ovšem došlo ke zranění hostujícího obránce Tomáše Votruby, a tak museli Tenisáci přeskupit své řady a zbytek zápasu dohrávat pouze se šesti hráči v poli. Od této chvíle získali domácí mírnou převahu, kterou vyjádřili i gólově. Šťastná branka znamenala poločasové vedení 1:0 pro třebusický celek.

Do druhého dějiství vstoupili Tenisáci sice aktivněji, ale po ukázkově sehraném přečíslení se domácím podařilo navýšit svůj náskok na rozdíl dvou branek. Čtyři minuty před koncem si vzali hostující futsalisté oddechový čas, po němž se pokusili o hru bez brankáře. Toto snažení ovšem skončilo pouze dalšími dvěma brankami v tenisácké síti. Pět vteřin před koncem Ondřej Žižka pouze kosmeticky upravil výsledek na konečných 4:1 pro Třebusice.

Tenisákům se opět nepodařilo narušit sérii proher z hřišť soupeřů, na kterých už sedmkrát v řadě nebodovali a po tomto utkání klesli na osmou příčku tabulky.

Branka Tenisáků Benešov: Žižka. Poločas: 1:0.

Tenisáci Benešov: D. Stibůrek - F. Stibůrek, Mareš, Sysel, Votruba, Jíša, Žižka, Procházka.