FC Foboz - Tenisáci 7:5

V 9. kole krajského přeboru ve futsalu zavítali benešovští Tenisáci, letos už podruhé, do velmi neoblíbené slánské haly BIOS, ve které se utkali s místním mužstvem FC Foboz a ani tentokrát se zde bodového zisku nedočkali.

Před vzájemným střetnutím měla obě družstva na svém kontě stejný počet bodů, a tak se očekávalo vyrovnané utkání.

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí. V průběhu prvního poločasu více drželi míč na svých kopačkách a postupně si vypracovali zasloužené dvoubrankové vedení. Hostům se sice po gólech D. Stibůrka a V. Mareše podařilo vyrovnat, ale do kabin se odcházelo za stavu 4:2, když se slánští futsalisté, s notnou dávkou štěstí, dvakrát prosadili v poslední minutě prvního poločasu. Po přestávce byla patrná snaha Tenisáků zvrátit nepříznivý vývoj zápasu, na 4:3 snižoval J. Procházka. Poté ovšem hosté polevili a umožnili lépe kombinujícím hráčům FC Foboz dalšími třemi přesnými zásahy utkání rozhodnout. V závěru se ještě podařilo hostům po dvou pěkných brankách D. Stibůrka alespoň snížit na konečných 7:5 pro domácí.

Pro Tenisáky Benešov tak nadále pokračuje neúspěšná série z hřišť soupeřů, na nichž se jim v letošní sezoně nepodařilo ze čtyř utkání získat ani bod.