Tenisáci Benešov 9 : 7 FC Brazil Kladno

Tenisáci Benešov - FC Brazil Kladno
(7 : 2)

Týmová statistika

Góly a karty

Soupiska

Informace

date Datum: Neděle, 9.1.2022 18:00
place Místo: SH Neveklov
soutez Soutěž: Krajský přebor 2021/2022
round Fáze: 12. kolo

Kladenský Brazil našel pokořitele až ve 12.kole na neveklovské palubovce, kde hrají benešovští Tenisáci, gólová smršť domácích hráčů v první půli paralyzovala lídra soutěže, jeho snaha s brankářem v poli přinesla jen snížení hrozivého manka, rychlé akce domácí hráči přesně zakončovali, spolehlivá obrana a výborný brankář nedovolili jakýkoliv obrat.

Již úvod našel kladenskou obranu v nedbalkách a ve 2 minutě zcela neobsazený Šlejmar J. v brankovišti otevřel skóre. To hosté se dostali k zakončení jen velké dálky a netrefovali branku. Hostující brankář Zelenka M. se začal vysouvat do pole, ale udeřili opět domácí po rychlém přečíslení předvedli akci na jeden dotek a Průcha Š. dává pojistku. Hosté přeci jen zpřesnili zakončení, ale domácí gólman Franěk M. je pozorný, nestačí jen na střelu Santlera D., který se dostal k odraženému míči, který poslal po zemi do benešovské branky. Hostitele to však nerozhodilo, předvedl další hezkou akci, kdy doslova vyšachoval kladenskou obranu a Krunert M. pohodlně skóroval do prázdné branky. Také další akce přinesla branku, nejistého kladenského gólmana prostřelil z poměrně velkého úhlu Sklenička M. Vzápětí Šlejmar vybojoval míč a z dálky ho poslal do odkryté hostující branky, a ještě při tom stačil nasadit jesličky vysunutému gólmanovi. Hosté se podruhé prosadili v 16 minutě chytrou a skrytou střelou ze střední vzdálenosti Dlouhým P., ale více jim domácí obrana nepovolila a do přestávky ještě dvakrát inkasovali. Další rychlý kontr domácích s přečíslením a trefuje se Dvořák D. a minutu před poločasem se v pádu, na zemi, prosazuje ještě jednou Průcha Š. Po změně stran hosté zvýšili aktivitu, opět hráli s brankářem v poli, ale domácí obrana dlouho odolává.

Po dvou minutách druhé půle hosté odmítají snížení, když zblízka míjí odkrytou branku. Až ve 28 minutě se prosazuje z úhlu kladenský Santler D. a vzápětí zblízka také završuje svůj hattrick. Domácí kontrují hlavou, po dalším rychlé akci se prosazuje podruhé Dvořák D. Hosté v závěru snižují díky pohotovým střelám svého brankáře Zelenky M., který v poli předvedl lepší výkon, než před svoji brankou, nejprve trefuje z boku šibenici a při pokračující power play pokořuje ještě dvakrát domácího brankáře Fraňka M. Domácí střílí ještě jednu branku, přes celé hřiště do prázdné se trefuje Krunert M.

Benešov se posunul na druhé místo tabulky, nejlepším v aktivitě je Sklenička M. 24 (16+8). Kladno zůstává s obrovským náskokem na čele soutěže, klubovým statistikám vévodí Čičmanec L. 27 (17+10).

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Komentáře

Přidat komentář 
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!

Captcha
Pokud nechcete vyplňovat jméno či opisovat kódy, přihlašte se či se zaregistrujte.

Tučný text **text**
Text kurzívou //text//
Odkaz s popiskem "popis":odkaz
Seznam Odrážkový
- položka 1
- položka 2
- položka 3
Číslovaný
1) položka 1
2) položka 2
3) položka 3
Nový odstavec Dvojité odřádkování

Více info zde

Nikdo zatím nevložil komentář. Buďte první!
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!