Tenisáci Benešov 4 : 2 SKP Kolín

Tenisáci Benešov - SKP Kolín
(3 : 1)

Týmová statistika

Góly a karty

Soupiska

Informace

date Datum: Neděle, 12.12.2021 18:00
place Místo: SH Neveklov
soutez Soutěž: Krajský přebor 2021/2022
round Fáze: 10. kolo

Benešovští Tenisáci si na své neveklovské palubovce poradili s kolínským SKP, rozhodující náskok si hostitel vytvořil ještě do přestávky, rozdíl byl především, v celku herně vyrovnaném utkání, v proměňování šancí.

Začátek byl oboustranně vyrovnaný, ale rozdíl byl v zakončení. Domácí se dostali do vedení v 5 minutě hry Průchou Š., který převedl nechytatelné bodlo. Také v další fázi hry byli domácí střelci přesnější a navýšili své vedení o další dvě branky, když se prosadili Stibůrek F. a zanedlouho také Lupač A. Pak to byla přehlídka zahazování šancí na obou stranách. Do přestávky přišla ještě jedna změna výsledku, domácí si vstřelili vlastence a šli tak do poločasové přestávky s dvoubrankovým náskokem.

Hosté zkusili zareagovat na nepříznivý vývoj utkání hrou power play, hosté si vynutili mírnou převahu a ve 28 minutě vstřelili kontaktní branku Švábem T. Další šance ale hosté opět zahazovali a domácí Průcha Š. je potrestal svoji druhou brankou v tomto utkání. Ve zbytku utkání se již hosté na nic nezmohli a Tenisáci svoje dvoubrankové vedení uhájili. Výborný výkon předvedli oba gólmani, Franěk M. a Jílek M.

Benešov patří mezi tři nejúspěšnější celky soutěže a je na třetí příčce, nejlepším střelcem a vede i aktivitu klubu je Sklenička L. 21 (14+7). Kolín zůstává na 10 bodech ve spodní části tabulky, nejlepším střelcem klubu, který vládne i v aktivitě je Váňa P. 14 (8+6).

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Komentáře

Přidat komentář 
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!

Captcha
Pokud nechcete vyplňovat jméno či opisovat kódy, přihlašte se či se zaregistrujte.

Tučný text **text**
Text kurzívou //text//
Odkaz s popiskem "popis":odkaz
Seznam Odrážkový
- položka 1
- položka 2
- položka 3
Číslovaný
1) položka 1
2) položka 2
3) položka 3
Nový odstavec Dvojité odřádkování

Více info zde

Nikdo zatím nevložil komentář. Buďte první!
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!