date Datum: Neděle, 7.11.2021 19:45
place Místo: SH ZŠ Brjanská Kladno
soutez Soutěž: Krajský přebor 2021/2022
round Fáze: 5. kolo

Dramatické rozuzlení utkání domácího kladenského Brazilu s benešovskými Tenisáky přineslo nakonec všechny body hostiteli, ale hodně se na výhru nadřel, když dvakrát smazával tříbrankové manko, i toto utkání rozhodl proměněný PVK6AF tři minuty před koncem.

Oba celky hrály prim na střídačku vždy po 10 minutách. Začátky obou poločasů patřili hostům. Herně domácí převyšovali, vyhrávali osobní souboje a byli přesní v zakončování.

Po 9 minutách hry svítil na ukazateli stav 0:3, o góly se postarali Mareš, Hocek a Průcha. Domácí se probudili po 12 minutách hry, kdy branky Čampulky a Danylycha vrátili domácí tým zpět do hry. Poslední slovo první půle ale měli hosté, když se těsně před poločasovým hvizdem trefil podruhé Hocek. Dvoubrankový náskok vypadal pro hosty slibně.

Ten ještě po změně stran navýšil další dvougólový střelec Mareš. Hosté měli územní převahu, ale vytěžili z ní pouze jednu branku, a to nakonec na výhru nestačilo. Závěrečná devítiminutovka naopak patřila hostiteli, který převzal iniciativu a 4 góly během šesti minut dokonale otočil hrozivý stav v nejtěsnější výhru. Stíhačku odstartoval Čičmanec, poté dvě trefy Zelenky a 5 minut před koncem bylo srovnáno. Bohužel pro hosty přišel 6AF a domácí kapitán Neumann zařídil tři body proměněným PVK6AF.