Okresní přebor 2022/2023 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
SO 19.11. 09:00 SF Sídliště Benešov - TJ Bystřice 1:12 (0:4)
SO 19.11. 09:50 FC Tisem - Rumová smršť Vlašim 3:2 (2:2)
SO 19.11. 10:40 TJ Bystřice - United Okrouhlice 2:1 (0:0)
SO 19.11. 11:30 Rumová smršť Vlašim - SF Sídliště Benešov 12:3 (6:1)
SO 19.11. 12:20 TJ Bystřice - FC Tisem 5:1 (2:1)
SO 19.11. 13:10 Rumová smršť Vlašim - United Okrouhlice 11:3 (9:1)
2. kolo
SO 26.11. 09:00 TJ Sokol Zdislavice - TJ Sokol Václavice 3:8 (0:6)
SO 26.11. 09:50 Dannyho Parťáci Mrač - Tenisáci Benešov B 3:8 (1:7)
SO 26.11. 10:50 TJ Sokol Zdislavice - Dannyho Parťáci Mrač 7:4 (5:1)
SO 26.11. 11:40 TJ Sokol Václavice - Tenisáci Benešov B 6:3 (1:2)
SO 26.11. 12:40 TJ Sokol Zdislavice - Tenisáci Benešov B 6:9 (2:5)
SO 26.11. 13:30 TJ Sokol Václavice - Dannyho Parťáci Mrač 4:3 (3:3)
3. kolo
SO 3.12. 09:00 Rumová smršť Vlašim - TJ Sokol Václavice 5:6 (3:2)
SO 3.12. 10:00 TJ Bystřice - Rumová smršť Vlašim 5:3 (1:2)
SO 3.12. 11:00 TJ Bystřice - TJ Sokol Václavice 7:3 (4:1)
SO 3.12. 11:50 TJ Sokol Zdislavice - SF Sídliště Benešov 6:2 (2:1)
SO 3.12. 12:40 Tenisáci Benešov B - FC Tisem 3:6 (3:1)
SO 3.12. 13:30 Dannyho Parťáci Mrač - United Okrouhlice 2:6 (1:3)
SO 3.12. 14:20 TJ Sokol Zdislavice - FC Tisem 1:9 (1:5)
SO 3.12. 15:10 SF Sídliště Benešov - Tenisáci Benešov B 0:4 (0:2)
SO 3.12. 16:00 FC Tisem - Dannyho Parťáci Mrač 6:5 (3:2)
SO 3.12. 16:50 United Okrouhlice - TJ Sokol Zdislavice 5:0 (K)
SO 3.12. 17:40 Dannyho Parťáci Mrač - SF Sídliště Benešov 8:4 (2:1)
SO 3.12. 18:30 Tenisáci Benešov B - United Okrouhlice 3:0 (2:0)
4. kolo
SO 10.12. 09:00 TJ Sokol Zdislavice - TJ Bystřice -:-
SO 10.12. 09:50 Tenisáci Benešov B - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 10.12. 10:40 TJ Bystřice - Dannyho Parťáci Mrač -:-
SO 10.12. 11:30 TJ Sokol Zdislavice - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 10.12. 12:20 TJ Bystřice - Tenisáci Benešov B -:-
SO 10.12. 13:10 Rumová smršť Vlašim - Dannyho Parťáci Mrač -:-
5. kolo
SO 17.12. 09:00 TJ Sokol Václavice - SF Sídliště Benešov -:-
SO 17.12. 09:50 United Okrouhlice - FC Tisem -:-
SO 17.12. 10:50 TJ Sokol Václavice - United Okrouhlice -:-
SO 17.12. 11:40 SF Sídliště Benešov - FC Tisem -:-
SO 17.12. 12:40 TJ Sokol Václavice - FC Tisem -:-
SO 17.12. 13:30 SF Sídliště Benešov - United Okrouhlice -:-
6. kolo
SO 7.1. 09:00 United Okrouhlice - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 7.1. 09:50 FC Tisem - TJ Bystřice -:-
SO 7.1. 10:40 SF Sídliště Benešov - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 7.1. 11:30 United Okrouhlice - TJ Bystřice -:-
SO 7.1. 12:20 Rumová smršť Vlašim - FC Tisem -:-
SO 7.1. 13:10 TJ Bystřice - SF Sídliště Benešov -:-
7. kolo
SO 14.1. 09:00 Tenisáci Benešov B - Dannyho Parťáci Mrač -:-
SO 14.1. 09:50 TJ Sokol Václavice - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 14.1. 10:50 Dannyho Parťáci Mrač - TJ Sokol Václavice -:-
SO 14.1. 11:40 Tenisáci Benešov B - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 14.1. 12:40 Dannyho Parťáci Mrač - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 14.1. 13:30 Tenisáci Benešov B - TJ Sokol Václavice -:-
8. kolo
SO 21.1. 09:00 United Okrouhlice - Tenisáci Benešov B -:-
SO 21.1. 09:50 SF Sídliště Benešov - Dannyho Parťáci Mrač -:-
SO 21.1. 10:40 TJ Sokol Zdislavice - United Okrouhlice -:-
SO 21.1. 11:30 Dannyho Parťáci Mrač - FC Tisem -:-
SO 21.1. 12:20 Tenisáci Benešov B - SF Sídliště Benešov -:-
SO 21.1. 13:10 FC Tisem - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 21.1. 14:00 United Okrouhlice - Dannyho Parťáci Mrač -:-
SO 21.1. 14:50 FC Tisem - Tenisáci Benešov B -:-
SO 21.1. 15:40 SF Sídliště Benešov - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 21.1. 16:30 TJ Sokol Václavice - TJ Bystřice -:-
SO 21.1. 17:30 TJ Sokol Václavice - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 21.1. 18:30 Rumová smršť Vlašim - TJ Bystřice -:-
9. kolo
SO 28.1. 09:00 Dannyho Parťáci Mrač - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 28.1. 09:50 Tenisáci Benešov B - TJ Bystřice -:-
SO 28.1. 10:40 Rumová smršť Vlašim - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 28.1. 11:30 Dannyho Parťáci Mrač - TJ Bystřice -:-
SO 28.1. 12:20 Rumová smršť Vlašim - Tenisáci Benešov B -:-
SO 28.1. 13:10 TJ Bystřice - TJ Sokol Zdislavice -:-
10. kolo
SO 4.2. 09:00 FC Tisem - United Okrouhlice -:-
SO 4.2. 09:50 SF Sídliště Benešov - TJ Sokol Václavice -:-
SO 4.2. 10:50 United Okrouhlice - SF Sídliště Benešov -:-
SO 4.2. 11:40 FC Tisem - TJ Sokol Václavice -:-
SO 4.2. 12:40 United Okrouhlice - TJ Sokol Václavice -:-
SO 4.2. 13:30 FC Tisem - SF Sídliště Benešov -:-
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!