1. třída 2022/2023 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
NE 20.11. 09:00 TJ Sokol Postupice - TJ Sokol Václavice B 2:8 (0:4)
NE 20.11. 09:50 AFC Dlouhé Pole - Sokol Chotýšany 1:4 (1:1)
NE 20.11. 10:40 SK Posázavan Poříčí - TJ Sokol Jankov 10:2 (3:0)
NE 20.11. 11:30 Sokol Chotýšany - TJ Sokol Postupice 1:5 (1:4)
NE 20.11. 12:20 TJ Sokol Václavice B - AFC Dlouhé Pole 3:8 (1:4)
NE 20.11. 13:10 Sokol Chotýšany - SK Posázavan Poříčí 4:9 (2:3)
NE 20.11. 14:00 TJ Sokol Jankov - TJ Sokol Postupice 5:1 (2:1)
NE 20.11. 14:50 SK Posázavan Poříčí - TJ Sokol Václavice B 5:3 (1:0)
NE 20.11. 15:40 AFC Dlouhé Pole - TJ Sokol Jankov 4:0 (1:0)
2. kolo
NE 27.11. 09:00 FC Žejdlík Benešov - TBC Deratizace Benešov 13:2 (6:1)
NE 27.11. 09:50 FC Pásovci Bystřice - TJ Mír Jablonná 2:0 (1:0)
NE 27.11. 10:40 Tenisáci Benešov C - Arsenal Benešov B 6:3 (4:1)
NE 27.11. 11:30 TJ Mír Jablonná - FC Žejdlík Benešov 1:8 (0:3)
NE 27.11. 12:20 TBC Deratizace Benešov - FC Pásovci Bystřice 3:3 (2:0)
NE 27.11. 13:10 TJ Mír Jablonná - Tenisáci Benešov C 5:3 (3:1)
NE 27.11. 14:00 Arsenal Benešov B - FC Žejdlík Benešov 2:3 (1:0)
NE 27.11. 14:50 Tenisáci Benešov C - TBC Deratizace Benešov 4:2 (2:2)
NE 27.11. 15:40 FC Pásovci Bystřice - Arsenal Benešov B 3:6 (0:3)
3. kolo
NE 4.12. 09:00 AFC Dlouhé Pole - TJ Mír Jablonná 2:1 (0:1)
NE 4.12. 09:50 SK Posázavan Poříčí - Arsenal Benešov B 4:4 (3:2)
NE 4.12. 10:40 TJ Sokol Postupice - TBC Deratizace Benešov 4:7 (3:4)
NE 4.12. 11:30 Arsenal Benešov B - AFC Dlouhé Pole 2:2 (1:0)
NE 4.12. 12:20 TJ Mír Jablonná - SK Posázavan Poříčí 7:0 (4:0)
NE 4.12. 13:10 Arsenal Benešov B - TJ Sokol Postupice 3:1 (1:0)
NE 4.12. 14:00 TBC Deratizace Benešov - AFC Dlouhé Pole 4:3 (2:0)
NE 4.12. 14:50 TJ Sokol Postupice - TJ Mír Jablonná 1:3 (0:0)
NE 4.12. 15:40 SK Posázavan Poříčí - TBC Deratizace Benešov 3:4 (1:3)
4. kolo
NE 11.12. 09:00 TJ Sokol Jankov - Tenisáci Benešov C -:-
NE 11.12. 09:50 TJ Sokol Václavice B - FC Žejdlík Benešov -:-
NE 11.12. 10:40 Sokol Chotýšany - FC Pásovci Bystřice -:-
NE 11.12. 11:30 Tenisáci Benešov C - TJ Sokol Václavice B -:-
NE 11.12. 12:20 FC Žejdlík Benešov - TJ Sokol Jankov -:-
NE 11.12. 13:10 FC Pásovci Bystřice - TJ Sokol Václavice B -:-
NE 11.12. 14:00 Sokol Chotýšany - Tenisáci Benešov C -:-
NE 11.12. 14:50 FC Pásovci Bystřice - TJ Sokol Jankov -:-
NE 11.12. 15:40 FC Žejdlík Benešov - Sokol Chotýšany -:-
5. kolo
NE 18.12. 09:00 SK Posázavan Poříčí - Tenisáci Benešov C -:-
NE 18.12. 09:50 TJ Sokol Postupice - FC Žejdlík Benešov -:-
NE 18.12. 10:40 AFC Dlouhé Pole - FC Pásovci Bystřice -:-
NE 18.12. 11:30 FC Žejdlík Benešov - SK Posázavan Poříčí -:-
NE 18.12. 12:20 Tenisáci Benešov C - TJ Sokol Postupice -:-
NE 18.12. 13:10 FC Žejdlík Benešov - AFC Dlouhé Pole -:-
NE 18.12. 14:00 FC Pásovci Bystřice - SK Posázavan Poříčí -:-
NE 18.12. 14:50 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov C -:-
NE 18.12. 15:40 TJ Sokol Postupice - FC Pásovci Bystřice -:-
6. kolo
NE 8.1. 09:00 Sokol Chotýšany - TJ Mír Jablonná -:-
NE 8.1. 09:50 TJ Sokol Jankov - Arsenal Benešov B -:-
NE 8.1. 10:40 TJ Sokol Václavice B - TBC Deratizace Benešov -:-
NE 8.1. 11:30 TJ Mír Jablonná - TJ Sokol Jankov -:-
NE 8.1. 12:20 Arsenal Benešov B - Sokol Chotýšany -:-
NE 8.1. 13:10 TJ Sokol Jankov - TBC Deratizace Benešov -:-
NE 8.1. 14:00 TJ Mír Jablonná - TJ Sokol Václavice B -:-
NE 8.1. 14:50 TBC Deratizace Benešov - Sokol Chotýšany -:-
NE 8.1. 15:40 Arsenal Benešov B - TJ Sokol Václavice B -:-
7. kolo
NE 15.1. 09:00 TJ Sokol Postupice - SK Posázavan Poříčí -:-
NE 15.1. 09:50 TJ Sokol Václavice B - TJ Sokol Jankov -:-
NE 15.1. 10:40 TJ Sokol Postupice - AFC Dlouhé Pole -:-
NE 15.1. 11:30 TJ Sokol Václavice B - Sokol Chotýšany -:-
NE 15.1. 12:20 AFC Dlouhé Pole - SK Posázavan Poříčí -:-
NE 15.1. 13:10 Sokol Chotýšany - TJ Sokol Jankov -:-
NE 15.1. 14:00 FC Pásovci Bystřice - Tenisáci Benešov C -:-
NE 15.1. 14:50 TJ Mír Jablonná - Arsenal Benešov B -:-
NE 15.1. 15:40 FC Žejdlík Benešov - Tenisáci Benešov C -:-
NE 15.1. 16:30 TBC Deratizace Benešov - Arsenal Benešov B -:-
NE 15.1. 17:20 FC Žejdlík Benešov - FC Pásovci Bystřice -:-
NE 15.1. 18:10 TBC Deratizace Benešov - TJ Mír Jablonná -:-
8. kolo
NE 22.1. 09:00 TJ Sokol Václavice B - SK Posázavan Poříčí -:-
NE 22.1. 09:50 Sokol Chotýšany - AFC Dlouhé Pole -:-
NE 22.1. 10:40 TJ Sokol Postupice - TJ Sokol Jankov -:-
NE 22.1. 11:30 AFC Dlouhé Pole - TJ Sokol Václavice B -:-
NE 22.1. 12:20 SK Posázavan Poříčí - Sokol Chotýšany -:-
NE 22.1. 13:10 TJ Sokol Jankov - AFC Dlouhé Pole -:-
NE 22.1. 14:00 TJ Sokol Václavice B - TJ Sokol Postupice -:-
NE 22.1. 14:50 TJ Sokol Jankov - SK Posázavan Poříčí -:-
NE 22.1. 15:40 TJ Sokol Postupice - Sokol Chotýšany -:-
9. kolo
NE 29.1. 09:00 TBC Deratizace Benešov - Tenisáci Benešov C -:-
NE 29.1. 09:50 TJ Mír Jablonná - FC Pásovci Bystřice -:-
NE 29.1. 10:40 FC Žejdlík Benešov - Arsenal Benešov B -:-
NE 29.1. 11:30 FC Pásovci Bystřice - TBC Deratizace Benešov -:-
NE 29.1. 12:20 Tenisáci Benešov C - TJ Mír Jablonná -:-
NE 29.1. 13:10 Arsenal Benešov B - FC Pásovci Bystřice -:-
NE 29.1. 14:00 TBC Deratizace Benešov - FC Žejdlík Benešov -:-
NE 29.1. 14:50 Arsenal Benešov B - Tenisáci Benešov C -:-
NE 29.1. 15:40 FC Žejdlík Benešov - TJ Mír Jablonná -:-
10. kolo
NE 5.2. 09:00 TJ Mír Jablonná - AFC Dlouhé Pole -:-
NE 5.2. 09:50 TJ Sokol Postupice - Arsenal Benešov B -:-
NE 5.2. 10:40 TBC Deratizace Benešov - SK Posázavan Poříčí -:-
NE 5.2. 11:30 TJ Mír Jablonná - TJ Sokol Postupice -:-
NE 5.2. 12:20 AFC Dlouhé Pole - Arsenal Benešov B -:-
NE 5.2. 13:10 TBC Deratizace Benešov - TJ Sokol Postupice -:-
NE 5.2. 14:00 SK Posázavan Poříčí - TJ Mír Jablonná -:-
NE 5.2. 14:50 AFC Dlouhé Pole - TBC Deratizace Benešov -:-
NE 5.2. 15:40 Arsenal Benešov B - SK Posázavan Poříčí -:-
11. kolo
NE 12.2. 09:00 FC Žejdlík Benešov - TJ Sokol Václavice B -:-
NE 12.2. 09:50 Tenisáci Benešov C - TJ Sokol Jankov -:-
NE 12.2. 10:40 FC Pásovci Bystřice - Sokol Chotýšany -:-
NE 12.2. 11:30 TJ Sokol Václavice B - Tenisáci Benešov C -:-
NE 12.2. 12:20 TJ Sokol Jankov - FC Žejdlík Benešov -:-
NE 12.2. 13:10 Tenisáci Benešov C - Sokol Chotýšany -:-
NE 12.2. 14:00 TJ Sokol Václavice B - FC Pásovci Bystřice -:-
NE 12.2. 14:50 Sokol Chotýšany - FC Žejdlík Benešov -:-
NE 12.2. 15:40 TJ Sokol Jankov - FC Pásovci Bystřice -:-
12. kolo
NE 19.2. 09:00 FC Pásovci Bystřice - TJ Sokol Postupice -:-
NE 19.2. 09:50 Tenisáci Benešov C - SK Posázavan Poříčí -:-
NE 19.2. 10:40 AFC Dlouhé Pole - FC Žejdlík Benešov -:-
NE 19.2. 11:30 SK Posázavan Poříčí - FC Pásovci Bystřice -:-
NE 19.2. 12:20 TJ Sokol Postupice - Tenisáci Benešov C -:-
NE 19.2. 13:10 SK Posázavan Poříčí - FC Žejdlík Benešov -:-
NE 19.2. 14:00 FC Pásovci Bystřice - AFC Dlouhé Pole -:-
NE 19.2. 14:50 FC Žejdlík Benešov - TJ Sokol Postupice -:-
NE 19.2. 15:40 Tenisáci Benešov C - AFC Dlouhé Pole -:-
13. kolo
NE 26.2. 09:00 TJ Sokol Václavice B - Arsenal Benešov B -:-
NE 26.2. 09:50 TBC Deratizace Benešov - TJ Sokol Jankov -:-
NE 26.2. 10:40 TJ Mír Jablonná - Sokol Chotýšany -:-
NE 26.2. 11:30 Arsenal Benešov B - TJ Sokol Jankov -:-
NE 26.2. 12:20 TBC Deratizace Benešov - TJ Sokol Václavice B -:-
NE 26.2. 13:10 TJ Sokol Jankov - TJ Mír Jablonná -:-
NE 26.2. 14:00 Sokol Chotýšany - Arsenal Benešov B -:-
NE 26.2. 14:50 TJ Sokol Václavice B - TJ Mír Jablonná -:-
NE 26.2. 15:40 Sokol Chotýšany - TBC Deratizace Benešov -:-
14. kolo
NE 5.3. 09:00 TJ Mír Jablonná - TBC Deratizace Benešov -:-
NE 5.3. 09:50 FC Pásovci Bystřice - FC Žejdlík Benešov -:-
NE 5.3. 10:40 Arsenal Benešov B - TBC Deratizace Benešov -:-
NE 5.3. 11:30 Tenisáci Benešov C - FC Žejdlík Benešov -:-
NE 5.3. 12:20 Arsenal Benešov B - TJ Mír Jablonná -:-
NE 5.3. 13:10 Tenisáci Benešov C - FC Pásovci Bystřice -:-
NE 5.3. 14:00 TJ Sokol Jankov - Sokol Chotýšany -:-
NE 5.3. 14:50 SK Posázavan Poříčí - AFC Dlouhé Pole -:-
NE 5.3. 15:40 Sokol Chotýšany - TJ Sokol Václavice B -:-
NE 5.3. 16:30 AFC Dlouhé Pole - TJ Sokol Postupice -:-
NE 5.3. 17:20 TJ Sokol Jankov - TJ Sokol Václavice B -:-
NE 5.3. 18:10 SK Posázavan Poříčí - TJ Sokol Postupice -:-
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!