Okresní přebor 2021/2022 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
SO 20.11. 09:00 Tenisáci Benešov - TJ Úročnice 1:3 (0:1)
SO 20.11. 09:50 FC Tisem - Arsenal Benešov 1:9 (1:1)
SO 20.11. 10:40 TJ Sokol Václavice - TJ Bystřice 5:1 (1:0)
SO 20.11. 11:30 Arsenal Benešov - Tenisáci Benešov 5:1 (2:0)
SO 20.11. 12:20 TJ Úročnice - FC Tisem 3:0 (0:0)
SO 20.11. 13:10 Arsenal Benešov - TJ Sokol Václavice 8:2 (4:1)
SO 20.11. 14:00 TJ Bystřice - Tenisáci Benešov 6:2 (2:2)
SO 20.11. 14:50 TJ Sokol Václavice - TJ Úročnice 5:6 (2:5)
SO 20.11. 15:40 FC Tisem - TJ Bystřice 1:5 (0:2)
2. kolo
SO 27.11. 09:00 United Okrouhlice - TJ Sokol Zdislavice 2:6 (2:2)
SO 27.11. 09:50 SF Sídliště Benešov - Rumová smršť Vlašim 3:3 (0:3)
SO 27.11. 10:40 Sokol Chotýšany - United Okrouhlice 1:7 (0:3)
SO 27.11. 11:30 TJ Sokol Zdislavice - SF Sídliště Benešov 6:2 (3:0)
SO 27.11. 12:20 Rumová smršť Vlašim - United Okrouhlice 2:2 (1:0)
SO 27.11. 13:10 SF Sídliště Benešov - Sokol Chotýšany 4:5 (2:3)
3. kolo
SO 4.12. 09:00 FC Tisem - Rumová smršť Vlašim 4:1 (1:0)
SO 4.12. 09:50 TJ Sokol Václavice - Sokol Chotýšany 7:1 (6:0)
SO 4.12. 10:40 Tenisáci Benešov - TJ Sokol Zdislavice 7:3 (2:1)
SO 4.12. 11:30 Sokol Chotýšany - FC Tisem 0:11 (0:6)
SO 4.12. 12:20 Rumová smršť Vlašim - TJ Sokol Václavice 4:7 (2:3)
SO 4.12. 13:10 Sokol Chotýšany - Tenisáci Benešov 0:18 (0:6)
SO 4.12. 14:00 TJ Sokol Zdislavice - FC Tisem 5:2 (2:1)
SO 4.12. 14:50 Tenisáci Benešov - Rumová smršť Vlašim 4:5 (4:2)
SO 4.12. 15:40 TJ Sokol Václavice - TJ Sokol Zdislavice 5:3 (1:3)
4. kolo
SO 11.12. 09:00 TJ Úročnice - United Okrouhlice 3:3 (3:2)
SO 11.12. 09:50 Arsenal Benešov - SF Sídliště Benešov 9:4 (4:1)
SO 11.12. 10:40 United Okrouhlice - TJ Bystřice 1:3 (0:1)
SO 11.12. 11:30 SF Sídliště Benešov - TJ Úročnice 1:5 (1:3)
SO 11.12. 12:20 United Okrouhlice - Arsenal Benešov 6:2 (2:0)
SO 11.12. 13:10 SF Sídliště Benešov - TJ Bystřice 1:6 (1:3)
5. kolo
SO 18.12. 09:00 SF Sídliště Benešov - TJ Sokol Václavice 1:7 (0:0)
SO 18.12. 09:50 United Okrouhlice - FC Tisem 1:1 (0:0)
SO 18.12. 10:40 Tenisáci Benešov - SF Sídliště Benešov 1:3 (0:1)
SO 18.12. 11:30 United Okrouhlice - TJ Sokol Václavice 5:5 (2:2)
SO 18.12. 12:20 FC Tisem - SF Sídliště Benešov 9:2 (3:0)
SO 18.12. 13:10 Tenisáci Benešov - United Okrouhlice 5:4 (2:2)
6. kolo
SO 8.1. 09:00 Arsenal Benešov - Rumová smršť Vlašim 11:2 (6:0)
SO 8.1. 09:50 TJ Bystřice - Sokol Chotýšany 16:4 (8:4)
SO 8.1. 10:40 TJ Úročnice - TJ Sokol Zdislavice 2:7 (1:4)
SO 8.1. 11:30 Rumová smršť Vlašim - TJ Bystřice 5:8 (1:6)
SO 8.1. 12:20 Sokol Chotýšany - Arsenal Benešov 3:15 (1:10)
SO 8.1. 13:10 TJ Bystřice - TJ Sokol Zdislavice 3:5 (1:1)
SO 8.1. 14:00 Rumová smršť Vlašim - TJ Úročnice 4:5 (3:3)
SO 8.1. 14:50 TJ Sokol Zdislavice - Arsenal Benešov 5:12 (2:3)
SO 8.1. 15:40 Sokol Chotýšany - TJ Úročnice 4:4 (1:1)
7. kolo
SO 15.1. 09:00 Tenisáci Benešov - TJ Sokol Václavice 2:5 (0:2)
SO 15.1. 09:50 TJ Úročnice - TJ Bystřice 2:5 (1:3)
SO 15.1. 10:40 Tenisáci Benešov - FC Tisem 7:1 (3:1)
SO 15.1. 11:30 TJ Úročnice - Arsenal Benešov 4:8 (3:5)
SO 15.1. 12:20 FC Tisem - TJ Sokol Václavice 3:2 (3:1)
SO 15.1. 13:10 Arsenal Benešov - TJ Bystřice 5:6 (1:4)
SO 15.1. 14:00 United Okrouhlice - SF Sídliště Benešov 11:2 (4:1)
SO 15.1. 14:50 Rumová smršť Vlašim - Sokol Chotýšany 1:3 (1:2)
SO 15.1. 15:40 TJ Sokol Zdislavice - Sokol Chotýšany 9:4 (4:1)
SO 15.1. 16:30 SF Sídliště Benešov - United Okrouhlice 0:11 (0:6)
SO 15.1. 17:20 TJ Sokol Zdislavice - Rumová smršť Vlašim 7:2 (4:2)
8. kolo
SO 22.1. 09:00 TJ Úročnice - TJ Sokol Václavice 3:3 (0:2)
SO 22.1. 09:50 Arsenal Benešov - FC Tisem 0:8 (0:4)
SO 22.1. 10:40 Tenisáci Benešov - TJ Bystřice 1:3 (1:1)
SO 22.1. 11:30 FC Tisem - TJ Úročnice 2:3 (1:1)
SO 22.1. 12:20 TJ Sokol Václavice - Arsenal Benešov 10:2 (2:0)
SO 22.1. 13:10 TJ Bystřice - FC Tisem 4:4 (2:3)
SO 22.1. 14:00 TJ Úročnice - Tenisáci Benešov 1:1 (0:0)
SO 22.1. 14:50 TJ Bystřice - TJ Sokol Václavice 7:4 (5:2)
SO 22.1. 15:40 Tenisáci Benešov - Arsenal Benešov 5:0 (K)
9. kolo
SO 29.1. 09:00 Sokol Chotýšany - SF Sídliště Benešov -:-
SO 29.1. 09:50 United Okrouhlice - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 29.1. 10:40 SF Sídliště Benešov - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 29.1. 11:30 United Okrouhlice - Sokol Chotýšany -:-
SO 29.1. 12:20 Rumová smršť Vlašim - SF Sídliště Benešov -:-
SO 29.1. 13:10 TJ Sokol Zdislavice - United Okrouhlice -:-
10. kolo
SO 5.2. 09:00 Rumová smršť Vlašim - FC Tisem -:-
SO 5.2. 09:50 Tenisáci Benešov - Sokol Chotýšany -:-
SO 5.2. 10:40 TJ Sokol Zdislavice - TJ Sokol Václavice -:-
SO 5.2. 11:30 Rumová smršť Vlašim - Tenisáci Benešov -:-
SO 5.2. 12:20 FC Tisem - Sokol Chotýšany -:-
SO 5.2. 13:10 TJ Sokol Zdislavice - Tenisáci Benešov -:-
SO 5.2. 14:00 TJ Sokol Václavice - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 5.2. 14:50 FC Tisem - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 5.2. 15:40 Sokol Chotýšany - TJ Sokol Václavice -:-
11. kolo
SO 12.2. 09:00 TJ Bystřice - SF Sídliště Benešov -:-
SO 12.2. 09:50 Arsenal Benešov - United Okrouhlice -:-
SO 12.2. 10:40 TJ Úročnice - SF Sídliště Benešov -:-
SO 12.2. 11:30 TJ Bystřice - United Okrouhlice -:-
SO 12.2. 12:20 SF Sídliště Benešov - Arsenal Benešov -:-
SO 12.2. 13:10 United Okrouhlice - TJ Úročnice -:-
12. kolo
SO 19.2. 09:00 United Okrouhlice - Tenisáci Benešov -:-
SO 19.2. 09:50 SF Sídliště Benešov - FC Tisem -:-
SO 19.2. 10:40 TJ Sokol Václavice - United Okrouhlice -:-
SO 19.2. 11:30 SF Sídliště Benešov - Tenisáci Benešov -:-
SO 19.2. 12:20 FC Tisem - United Okrouhlice -:-
SO 19.2. 13:10 TJ Sokol Václavice - SF Sídliště Benešov -:-
13. kolo
SO 26.2. 09:00 TJ Úročnice - Sokol Chotýšany -:-
SO 26.2. 09:50 TJ Sokol Zdislavice - TJ Bystřice -:-
SO 26.2. 10:40 Rumová smršť Vlašim - Arsenal Benešov -:-
SO 26.2. 11:30 Sokol Chotýšany - TJ Bystřice -:-
SO 26.2. 12:20 TJ Sokol Zdislavice - TJ Úročnice -:-
SO 26.2. 13:10 TJ Bystřice - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 26.2. 14:00 Arsenal Benešov - Sokol Chotýšany -:-
SO 26.2. 14:50 TJ Úročnice - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 26.2. 15:40 Arsenal Benešov - TJ Sokol Zdislavice -:-
14. kolo
SO 5.3. 09:00 Sokol Chotýšany - Rumová smršť Vlašim -:-
SO 5.3. 10:00 Rumová smršť Vlašim - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 5.3. 11:00 Sokol Chotýšany - TJ Sokol Zdislavice -:-
SO 5.3. 11:50 TJ Bystřice - Arsenal Benešov -:-
SO 5.3. 12:40 TJ Sokol Václavice - FC Tisem -:-
SO 5.3. 13:30 Arsenal Benešov - TJ Úročnice -:-
SO 5.3. 14:20 FC Tisem - Tenisáci Benešov -:-
SO 5.3. 15:10 TJ Bystřice - TJ Úročnice -:-
SO 5.3. 16:00 TJ Sokol Václavice - Tenisáci Benešov -:-
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!