Krajský přebor 2021/2022 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
PÁ 8.10. 19:15 Hrasl Slaný - PK Třebusice 6:9 (3:5)
PÁ 8.10. 20:45 SKP Kolín - N.P.C. Kutná Hora 10:8 (4:5)
NE 10.10. 18:00 Tenisáci Benešov - MCE Slaný 4:6 (1:3)
NE 10.10. 18:00 AFC Kralupy nad Vltavou - FC Brazil Kladno 7:8 (3:0)
2. kolo
PÁ 15.10. 19:15 MCE Slaný - FC Brazil Kladno 3:8 (1:4)
PÁ 15.10. 20:45 PK Třebusice - SKP Kolín 7:6 (6:3)
NE 17.10. 17:30 N.P.C. Kutná Hora - AFC Kralupy nad Vltavou 1:6 (0:4)
NE 17.10. 18:00 Tenisáci Benešov - Hrasl Slaný 3:3 (2:1)
3. kolo
PÁ 22.10. 19:15 Hrasl Slaný - MCE Slaný 4:7 (1:3)
PÁ 22.10. 19:15 SKP Kolín - Tenisáci Benešov 5:3 (2:2)
NE 24.10. 18:00 AFC Kralupy nad Vltavou - PK Třebusice 6:1 (2:0)
NE 24.10. 20:15 FC Brazil Kladno - N.P.C. Kutná Hora 10:7 (4:4)
4. kolo
PÁ 29.10. 19:15 Hrasl Slaný - SKP Kolín 9:2 (1:1)
PÁ 29.10. 20:45 MCE Slaný - N.P.C. Kutná Hora 12:4 (5:1)
NE 31.10. 18:00 Tenisáci Benešov - AFC Kralupy nad Vltavou 4:3 (1:2)
NE 31.10. 18:00 PK Třebusice - FC Brazil Kladno 7:7 (3:3)
5. kolo
PÁ 5.11. 20:30 AFC Kralupy nad Vltavou - Hrasl Slaný 8:6 (6:3)
PÁ 5.11. 20:45 SKP Kolín - MCE Slaný 8:7 (2:2)
PÁ 5.11. 21:00 N.P.C. Kutná Hora - PK Třebusice 7:3 (2:1)
NE 7.11. 19:45 FC Brazil Kladno - Tenisáci Benešov 6:5 (2:4)
6. kolo
PÁ 12.11. 19:15 MCE Slaný - PK Třebusice 10:6 (2:2)
PÁ 12.11. 20:45 SKP Kolín - AFC Kralupy nad Vltavou 3:6 (2:2)
PÁ 12.11. 20:45 Hrasl Slaný - FC Brazil Kladno 4:5 (1:2)
NE 14.11. 18:00 Tenisáci Benešov - N.P.C. Kutná Hora 11:5 (6:2)
7. kolo
PÁ 19.11. 19:15 PK Třebusice - Tenisáci Benešov 9:5 (4:3)
PÁ 19.11. 20:30 AFC Kralupy nad Vltavou - MCE Slaný 7:7 (4:3)
SO 20.11. 17:15 FC Brazil Kladno - SKP Kolín 8:1 (6:0)
SO 20.11. 17:30 N.P.C. Kutná Hora - Hrasl Slaný 1:3 (0:0)
8. kolo
PÁ 26.11. 19:15 MCE Slaný - Tenisáci Benešov 1:15 (1:4)
PÁ 26.11. 20:15 FC Brazil Kladno - AFC Kralupy nad Vltavou 6:3 (4:2)
PÁ 26.11. 20:45 PK Třebusice - Hrasl Slaný 5:1 (2:1)
NE 28.11. 17:30 N.P.C. Kutná Hora - SKP Kolín 3:3 (0:1)
9. kolo
PÁ 3.12. 19:15 Hrasl Slaný - Tenisáci Benešov 2:11 (0:5)
PÁ 3.12. 20:30 AFC Kralupy nad Vltavou - N.P.C. Kutná Hora 5:8 (2:4)
PÁ 3.12. 20:45 SKP Kolín - PK Třebusice 5:10 (1:8)
NE 5.12. 19:45 FC Brazil Kladno - MCE Slaný 10:5 (6:2)
10. kolo
PÁ 10.12. 19:15 PK Třebusice - AFC Kralupy nad Vltavou 9:8 (3:4)
PÁ 10.12. 20:45 MCE Slaný - Hrasl Slaný 2:9 (0:2)
NE 12.12. 18:00 Tenisáci Benešov - SKP Kolín 4:2 (3:1)
NE 12.12. 18:30 N.P.C. Kutná Hora - FC Brazil Kladno 4:5 (2:3)
11. kolo
PÁ 17.12. 20:30 AFC Kralupy nad Vltavou - Tenisáci Benešov 3:1 (2:0)
PÁ 17.12. 20:45 SKP Kolín - Hrasl Slaný 1:2 (0:2)
NE 19.12. 18:30 N.P.C. Kutná Hora - MCE Slaný 7:2 (2:1)
NE 19.12. 19:45 FC Brazil Kladno - PK Třebusice 4:3 (3:1)
12. kolo
PÁ 7.1. 19:15 PK Třebusice - N.P.C. Kutná Hora 5:6 (4:4)
PÁ 7.1. 20:45 MCE Slaný - SKP Kolín 7:13 (3:5)
NE 9.1. 18:00 Hrasl Slaný - AFC Kralupy nad Vltavou 6:3 (4:1)
NE 9.1. 18:00 Tenisáci Benešov - FC Brazil Kladno 9:7 (7:2)
13. kolo
PÁ 14.1. 19:15 PK Třebusice - MCE Slaný 16:7 (8:4)
SO 15.1. 17:15 FC Brazil Kladno - Hrasl Slaný 10:1 (3:1)
SO 15.1. 18:30 N.P.C. Kutná Hora - Tenisáci Benešov 3:6 (3:1)
NE 16.1. 18:00 AFC Kralupy nad Vltavou - SKP Kolín 9:9 (4:3)
14. kolo
PÁ 21.1. 19:15 Hrasl Slaný - N.P.C. Kutná Hora 7:2 (2:0)
PÁ 21.1. 20:45 MCE Slaný - AFC Kralupy nad Vltavou 1:13 (0:4)
PÁ 21.1. 20:45 SKP Kolín - FC Brazil Kladno 6:3 (2:2)
NE 23.1. 18:00 Tenisáci Benešov - PK Třebusice 5:0 (2:0)
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!