1. třída Benešov 2021/2022 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
NE 5.12. 09:00 Dannyho Parťáci Mrač - Arsenal Benešov B 2:8 (1:4)
NE 5.12. 09:50 TJ Sokol Jankov - FC Pásovci Bystřice 3:2 (2:1)
NE 5.12. 10:40 SK Posázavan Poříčí - AFC Dlouhé Pole 6:2 (3:2)
NE 5.12. 11:30 Tenisáci Benešov C - TJ Sokol Václavice B 4:0 (2:0)
NE 5.12. 12:20 Dannyho Parťáci Mrač - FC Pásovci Bystřice 7:3 (0:3)
NE 5.12. 13:10 Arsenal Benešov B - TJ Sokol Jankov 14:1 (8:0)
NE 5.12. 14:00 SK Posázavan Poříčí - TJ Sokol Václavice B 8:1 (4:0)
NE 5.12. 14:50 Tenisáci Benešov C - AFC Dlouhé Pole 7:1 (3:0)
NE 5.12. 15:40 FC Pásovci Bystřice - Arsenal Benešov B 4:10 (1:4)
NE 5.12. 16:30 Dannyho Parťáci Mrač - AFC Dlouhé Pole 10:1 (4:0)
NE 5.12. 17:20 TJ Sokol Jankov - TJ Sokol Václavice B 7:4 (2:0)
NE 5.12. 18:10 SK Posázavan Poříčí - Tenisáci Benešov C 3:4 (1:2)
2. kolo
NE 12.12. 09:00 TJ Sokol Jankov - AFC Dlouhé Pole 2:4 (0:3)
NE 12.12. 09:50 Dannyho Parťáci Mrač - TJ Sokol Václavice B 7:7 (1:3)
NE 12.12. 10:40 TJ Sokol Jankov - SK Posázavan Poříčí 1:3 (0:1)
NE 12.12. 11:30 AFC Dlouhé Pole - FC Pásovci Bystřice 5:2 (2:1)
NE 12.12. 12:20 Dannyho Parťáci Mrač - Tenisáci Benešov C 2:2 (1:1)
NE 12.12. 13:10 TJ Sokol Václavice B - Arsenal Benešov B 4:3 (2:2)
NE 12.12. 14:00 Arsenal Benešov B - SK Posázavan Poříčí 2:14 (1:6)
NE 12.12. 14:50 Arsenal Benešov B - Tenisáci Benešov C 3:2 (2:2)
3. kolo
NE 19.12. 09:00 TJ Sokol Jankov - Tenisáci Benešov C 2:6 (0:2)
NE 19.12. 09:50 Dannyho Parťáci Mrač - SK Posázavan Poříčí 6:3 (2:1)
NE 19.12. 10:40 Tenisáci Benešov C - FC Pásovci Bystřice 7:2 (2:2)
NE 19.12. 11:30 Dannyho Parťáci Mrač - TJ Sokol Jankov 6:1 (4:0)
NE 19.12. 12:20 TJ Sokol Václavice B - AFC Dlouhé Pole 7:4 (4:2)
NE 19.12. 13:10 SK Posázavan Poříčí - FC Pásovci Bystřice 4:4 (0:3)
NE 19.12. 14:00 TJ Sokol Václavice B - Arsenal Benešov B 2:4 (1:1)
NE 19.12. 15:00 AFC Dlouhé Pole - Arsenal Benešov B 3:7 (1:1)
4. kolo
NE 9.1. 09:00 FC Pásovci Bystřice - TJ Sokol Václavice B 2:3 (2:1)
NE 9.1. 09:50 Arsenal Benešov B - AFC Dlouhé Pole 4:3 (1:1)
NE 9.1. 10:40 SK Posázavan Poříčí - Tenisáci Benešov C 0:5 (0:1)
NE 9.1. 11:30 FC Pásovci Bystřice - Arsenal Benešov B 1:4 (1:1)
NE 9.1. 12:20 TJ Sokol Václavice B - AFC Dlouhé Pole 2:2 (1:0)
NE 9.1. 13:10 TJ Sokol Jankov - Tenisáci Benešov C 6:2 (1:1)
NE 9.1. 14:00 Dannyho Parťáci Mrač - SK Posázavan Poříčí 11:3 (4:0)
NE 9.1. 15:00 Dannyho Parťáci Mrač - TJ Sokol Jankov 10:5 (8:2)
5. kolo
NE 16.1. 09:00 SK Posázavan Poříčí - AFC Dlouhé Pole 2:2 (1:0)
NE 16.1. 09:50 Tenisáci Benešov C - TJ Sokol Václavice B 4:0 (2:0)
NE 16.1. 10:40 Dannyho Parťáci Mrač - Arsenal Benešov B 4:4 (2:3)
NE 16.1. 11:30 TJ Sokol Václavice B - SK Posázavan Poříčí 3:7 (1:3)
NE 16.1. 12:20 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov C 0:2 (0:0)
NE 16.1. 13:10 FC Pásovci Bystřice - Dannyho Parťáci Mrač 0:5 (0:1)
NE 16.1. 14:00 Arsenal Benešov B - TJ Sokol Jankov 2:5 (2:2)
NE 16.1. 15:00 TJ Sokol Jankov - FC Pásovci Bystřice 3:9 (0:5)
6. kolo
NE 23.1. 09:00 Arsenal Benešov B - Tenisáci Benešov C 4:7 (2:5)
NE 23.1. 09:50 FC Pásovci Bystřice - SK Posázavan Poříčí 1:7 (1:4)
NE 23.1. 10:40 Dannyho Parťáci Mrač - TJ Sokol Václavice B 3:5 (0:4)
NE 23.1. 11:30 Arsenal Benešov B - SK Posázavan Poříčí 10:3 (4:0)
NE 23.1. 12:20 Tenisáci Benešov C - FC Pásovci Bystřice 7:4 (4:1)
NE 23.1. 13:10 TJ Sokol Václavice B - TJ Sokol Jankov 7:6 (4:4)
NE 23.1. 14:00 Dannyho Parťáci Mrač - AFC Dlouhé Pole 7:2 (3:1)
NE 23.1. 15:00 TJ Sokol Jankov - AFC Dlouhé Pole 3:2 (2:1)
7. kolo
NE 30.1. 09:00 TJ Sokol Jankov - SK Posázavan Poříčí 0:7 (0:2)
NE 30.1. 09:50 Dannyho Parťáci Mrač - Tenisáci Benešov C 3:2 (0:1)
NE 30.1. 10:40 FC Pásovci Bystřice - Arsenal Benešov B 7:5 (3:0)
NE 30.1. 11:30 TJ Sokol Jankov - Dannyho Parťáci Mrač 2:9 (1:3)
NE 30.1. 12:20 SK Posázavan Poříčí - Tenisáci Benešov C 13:3 (6:1)
NE 30.1. 13:10 AFC Dlouhé Pole - FC Pásovci Bystřice 6:1 (1:1)
NE 30.1. 14:00 TJ Sokol Václavice B - Arsenal Benešov B 4:2 (3:0)
NE 30.1. 15:00 TJ Sokol Václavice B - AFC Dlouhé Pole 3:7 (2:3)
8. kolo
NE 13.2. 09:00 Dannyho Parťáci Mrač - SK Posázavan Poříčí 7:2 (2:0)
NE 13.2. 09:50 Arsenal Benešov B - AFC Dlouhé Pole 6:2 (2:1)
NE 13.2. 10:40 TJ Sokol Václavice B - FC Pásovci Bystřice 0:8 (0:6)
NE 13.2. 11:30 SK Posázavan Poříčí - AFC Dlouhé Pole 5:4 (2:2)
NE 13.2. 12:20 Arsenal Benešov B - Dannyho Parťáci Mrač 0:22 (0:10)
NE 13.2. 13:10 TJ Sokol Jankov - FC Pásovci Bystřice 1:6 (0:5)
NE 13.2. 14:00 TJ Sokol Václavice B - Tenisáci Benešov C 7:6 (2:3)
NE 13.2. 15:00 TJ Sokol Jankov - Tenisáci Benešov C 2:5 (1:4)
9. kolo
NE 20.2. 09:00 AFC Dlouhé Pole - Dannyho Parťáci Mrač 2:3 (1:1)
NE 20.2. 09:50 TJ Sokol Jankov - Arsenal Benešov B 2:5 (2:3)
NE 20.2. 10:40 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov C 3:3 (0:2)
NE 20.2. 11:30 TJ Sokol Václavice B - TJ Sokol Jankov 4:2 (1:0)
NE 20.2. 12:20 FC Pásovci Bystřice - Dannyho Parťáci Mrač 3:9 (0:4)
NE 20.2. 13:10 Arsenal Benešov B - Tenisáci Benešov C 1:4 (1:3)
NE 20.2. 14:00 TJ Sokol Václavice B - SK Posázavan Poříčí 0:6 (0:2)
NE 20.2. 15:00 FC Pásovci Bystřice - SK Posázavan Poříčí 3:4 (1:1)
10. kolo
NE 27.2. 09:00 FC Pásovci Bystřice - Tenisáci Benešov C 3:5 (3:1)
NE 27.2. 10:00 FC Pásovci Bystřice - AFC Dlouhé Pole 3:2 (2:2)
NE 27.2. 10:50 Arsenal Benešov B - SK Posázavan Poříčí 5:5 (2:3)
NE 27.2. 11:40 Tenisáci Benešov C - Dannyho Parťáci Mrač 3:4 (0:2)
NE 27.2. 12:30 AFC Dlouhé Pole - TJ Sokol Jankov 2:2 (1:1)
NE 27.2. 13:20 TJ Sokol Václavice B - Arsenal Benešov B 1:4 (1:1)
NE 27.2. 14:10 SK Posázavan Poříčí - TJ Sokol Jankov 2:7 (1:2)
NE 27.2. 15:00 Dannyho Parťáci Mrač - TJ Sokol Václavice B 6:5 (2:2)
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!