Okresní přebor 2019/2020 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
SO 23.11. 09:00 FK Bojovníci Václavice - Lalula Úročnice 3:1 (3:0)
SO 23.11. 09:50 Tenisáci Benešov - Rumová smršť Vlašim 3:3 (3:0)
SO 23.11. 10:40 OTS Benešov - Eltsen Benešov 5:1 (1:1)
SO 23.11. 11:30 Rumová smršť Vlašim - FK Bojovníci Václavice 4:4 (2:2)
SO 23.11. 12:20 Lalula Úročnice - Tenisáci Benešov 3:4 (0:2)
SO 23.11. 13:10 Rumová smršť Vlašim - OTS Benešov 4:11 (1:4)
SO 23.11. 14:00 Eltsen Benešov - FK Bojovníci Václavice 6:4 (5:2)
SO 23.11. 14:50 OTS Benešov - Lalula Úročnice 1:0 (0:0)
SO 23.11. 15:40 Tenisáci Benešov - Eltsen Benešov 5:0 (2:0)
2. kolo
SO 30.11. 09:00 TJ Bystřice - Kopeček Chotýšany 6:1 (2:0)
SO 30.11. 09:50 FC Tisem - SF Sídliště Benešov 9:2 (3:2)
SO 30.11. 10:40 Arsenal Benešov - United Okrouhlice 1:2 (1:0)
SO 30.11. 11:30 SF Sídliště Benešov - TJ Bystřice 4:7 (1:3)
SO 30.11. 12:20 Kopeček Chotýšany - FC Tisem 2:16 (1:7)
SO 30.11. 13:10 SF Sídliště Benešov - Arsenal Benešov 7:4 (3:4)
SO 30.11. 14:00 United Okrouhlice - TJ Bystřice 1:6 (0:4)
SO 30.11. 14:50 Arsenal Benešov - Kopeček Chotýšany 3:2 (0:2)
SO 30.11. 15:40 FC Tisem - United Okrouhlice 11:0 (3:0)
3. kolo
SO 7.12. 09:00 Tenisáci Benešov - SF Sídliště Benešov 5:2 (2:1)
SO 7.12. 09:50 OTS Benešov - United Okrouhlice 5:3 (1:0)
SO 7.12. 10:40 FK Bojovníci Václavice - Kopeček Chotýšany 13:1 (5:0)
SO 7.12. 11:30 United Okrouhlice - Tenisáci Benešov 0:4 (0:0)
SO 7.12. 12:20 SF Sídliště Benešov - OTS Benešov 3:8 (1:5)
SO 7.12. 13:10 United Okrouhlice - FK Bojovníci Václavice 3:3 (2:2)
SO 7.12. 14:00 Kopeček Chotýšany - Tenisáci Benešov 1:6 (1:2)
SO 7.12. 14:50 FK Bojovníci Václavice - SF Sídliště Benešov 6:8 (5:4)
SO 7.12. 15:40 OTS Benešov - Kopeček Chotýšany 12:0 (8:0)
4. kolo
SO 14.12. 09:00 Eltsen Benešov - Arsenal Benešov 4:6 (1:3)
SO 14.12. 09:50 Lalula Úročnice - TJ Bystřice 4:3 (2:0)
SO 14.12. 10:40 Rumová smršť Vlašim - FC Tisem 4:3 (1:1)
SO 14.12. 11:30 Arsenal Benešov - Lalula Úročnice 6:4 (4:2)
SO 14.12. 12:20 TJ Bystřice - Eltsen Benešov 4:4 (3:2)
SO 14.12. 13:10 FC Tisem - Lalula Úročnice 2:6 (1:1)
SO 14.12. 14:00 Rumová smršť Vlašim - Arsenal Benešov 7:1 (2:1)
SO 14.12. 14:50 FC Tisem - Eltsen Benešov 9:3 (3:2)
SO 14.12. 15:40 TJ Bystřice - Rumová smršť Vlašim 7:3 (2:2)
5. kolo
SO 4.1. 09:00 OTS Benešov - Arsenal Benešov 10:3 (4:2)
SO 4.1. 09:50 FK Bojovníci Václavice - TJ Bystřice 0:5 (K)
SO 4.1. 10:40 Tenisáci Benešov - FC Tisem 5:5 (3:3)
SO 4.1. 11:30 TJ Bystřice - OTS Benešov 6:3 (5:1)
SO 4.1. 12:20 Arsenal Benešov - FK Bojovníci Václavice 5:0 (K)
SO 4.1. 13:10 TJ Bystřice - Tenisáci Benešov 1:2 (1:1)
SO 4.1. 14:00 FC Tisem - OTS Benešov 10:3 (5:1)
SO 4.1. 14:50 Tenisáci Benešov - Arsenal Benešov 8:3 (4:0)
SO 4.1. 15:40 FK Bojovníci Václavice - FC Tisem 0:5 (K)
6. kolo
SO 11.1. 09:00 Rumová smršť Vlašim - SF Sídliště Benešov 1:1 (0:0)
SO 11.1. 09:50 Eltsen Benešov - United Okrouhlice 5:2 (4:1)
SO 11.1. 10:40 Lalula Úročnice - Kopeček Chotýšany 2:8 (0:2)
SO 11.1. 11:30 SF Sídliště Benešov - Eltsen Benešov 4:8 (0:1)
SO 11.1. 12:20 United Okrouhlice - Rumová smršť Vlašim 3:4 (2:4)
SO 11.1. 13:10 Eltsen Benešov - Kopeček Chotýšany 16:1 (6:1)
SO 11.1. 14:00 SF Sídliště Benešov - Lalula Úročnice 0:2 (0:0)
SO 11.1. 14:50 Kopeček Chotýšany - Rumová smršť Vlašim 3:4 (2:1)
SO 11.1. 15:40 United Okrouhlice - Lalula Úročnice 3:5 (1:3)
7. kolo
SO 18.1. 09:00 FK Bojovníci Václavice - OTS Benešov 5:16 (3:8)
SO 18.1. 09:50 Lalula Úročnice - Eltsen Benešov 3:2 (2:1)
SO 18.1. 10:40 FK Bojovníci Václavice - Tenisáci Benešov 1:9 (1:5)
SO 18.1. 11:30 Lalula Úročnice - Rumová smršť Vlašim 6:7 (2:4)
SO 18.1. 12:20 Tenisáci Benešov - OTS Benešov 3:3 (0:1)
SO 18.1. 13:10 Rumová smršť Vlašim - Eltsen Benešov 9:2 (3:0)
SO 18.1. 14:00 FC Tisem - Arsenal Benešov 6:1 (3:1)
SO 18.1. 14:50 SF Sídliště Benešov - United Okrouhlice 1:2 (1:1)
SO 18.1. 15:40 TJ Bystřice - Arsenal Benešov 6:1 (2:0)
SO 18.1. 16:30 Kopeček Chotýšany - United Okrouhlice 0:8 (0:3)
SO 18.1. 17:20 TJ Bystřice - FC Tisem 4:4 (1:2)
SO 18.1. 18:10 Kopeček Chotýšany - SF Sídliště Benešov 1:9 (1:3)
8. kolo
SO 25.1. 09:00 Lalula Úročnice - OTS Benešov 3:8 (2:5)
SO 25.1. 09:50 Rumová smršť Vlašim - Tenisáci Benešov 1:3 (1:1)
SO 25.1. 10:40 FK Bojovníci Václavice - Eltsen Benešov 4:6 (2:5)
SO 25.1. 11:30 Tenisáci Benešov - Lalula Úročnice 6:1 (3:0)
SO 25.1. 12:20 OTS Benešov - Rumová smršť Vlašim 1:4 (0:0)
SO 25.1. 13:10 Eltsen Benešov - Tenisáci Benešov 2:8 (1:3)
SO 25.1. 14:00 Lalula Úročnice - FK Bojovníci Václavice 2:3 (1:1)
SO 25.1. 14:50 Eltsen Benešov - OTS Benešov 4:11 (2:2)
SO 25.1. 15:40 FK Bojovníci Václavice - Rumová smršť Vlašim 2:6 (1:1)
9. kolo
SO 1.2. 09:00 Kopeček Chotýšany - Arsenal Benešov 3:2 (2:0)
SO 1.2. 09:50 SF Sídliště Benešov - FC Tisem 4:6 (1:4)
SO 1.2. 10:40 TJ Bystřice - United Okrouhlice 1:3 (1:1)
SO 1.2. 11:30 FC Tisem - Kopeček Chotýšany 5:3 (4:0)
SO 1.2. 12:20 Arsenal Benešov - SF Sídliště Benešov 4:7 (0:2)
SO 1.2. 13:10 United Okrouhlice - FC Tisem 5:1 (2:0)
SO 1.2. 14:00 Kopeček Chotýšany - TJ Bystřice 0:3 (0:2)
SO 1.2. 14:50 United Okrouhlice - Arsenal Benešov 4:3 (3:2)
SO 1.2. 15:40 TJ Bystřice - SF Sídliště Benešov 5:4 (1:1)
10. kolo
SO 8.2. 09:00 SF Sídliště Benešov - Tenisáci Benešov 5:4 (3:0)
SO 8.2. 09:50 FK Bojovníci Václavice - United Okrouhlice 2:2 (2:1)
SO 8.2. 10:40 Kopeček Chotýšany - OTS Benešov 4:6 (0:2)
SO 8.2. 11:30 SF Sídliště Benešov - FK Bojovníci Václavice 2:2 (0:1)
SO 8.2. 12:20 Tenisáci Benešov - United Okrouhlice 3:2 (1:1)
SO 8.2. 13:10 Kopeček Chotýšany - FK Bojovníci Václavice 3:9 (0:3)
SO 8.2. 14:00 OTS Benešov - SF Sídliště Benešov 10:1 (1:1)
SO 8.2. 14:50 Tenisáci Benešov - Kopeček Chotýšany 4:1 (1:1)
SO 8.2. 15:40 United Okrouhlice - OTS Benešov 2:9 (1:4)
11. kolo
SO 15.2. 09:00 TJ Bystřice - Lalula Úročnice 3:2 (3:1)
SO 15.2. 09:50 Arsenal Benešov - Eltsen Benešov 3:3 (0:2)
SO 15.2. 10:40 FC Tisem - Rumová smršť Vlašim 5:3 (1:0)
SO 15.2. 11:30 Lalula Úročnice - Arsenal Benešov 6:2 (4:1)
SO 15.2. 12:20 Eltsen Benešov - TJ Bystřice 4:6 (3:2)
SO 15.2. 13:10 Arsenal Benešov - Rumová smršť Vlašim 3:5 (2:1)
SO 15.2. 14:00 Lalula Úročnice - FC Tisem 3:11 (1:5)
SO 15.2. 14:50 Rumová smršť Vlašim - TJ Bystřice 5:4 (1:1)
SO 15.2. 15:40 Eltsen Benešov - FC Tisem 3:7 (1:1)
12. kolo
SO 22.2. 09:00 FC Tisem - FK Bojovníci Václavice 3:6 (2:4)
SO 22.2. 09:50 Arsenal Benešov - OTS Benešov 5:7 (3:3)
SO 22.2. 10:40 Tenisáci Benešov - TJ Bystřice 3:2 (1:1)
SO 22.2. 11:30 OTS Benešov - FC Tisem 5:4 (5:1)
SO 22.2. 12:20 FK Bojovníci Václavice - Arsenal Benešov 7:1 (2:1)
SO 22.2. 13:10 OTS Benešov - TJ Bystřice 0:5 (K)
SO 22.2. 14:00 FC Tisem - Tenisáci Benešov 4:5 (2:2)
SO 22.2. 14:50 TJ Bystřice - FK Bojovníci Václavice 4:7 (1:3)
SO 22.2. 15:40 Arsenal Benešov - Tenisáci Benešov 1:10 (1:6)
13. kolo
SO 29.2. 09:00 Lalula Úročnice - United Okrouhlice 3:2 (1:1)
SO 29.2. 09:50 Kopeček Chotýšany - Eltsen Benešov 1:13 (1:6)
SO 29.2. 10:40 SF Sídliště Benešov - Rumová smršť Vlašim 4:2 (2:0)
SO 29.2. 11:30 United Okrouhlice - Eltsen Benešov 4:4 (4:0)
SO 29.2. 12:20 Kopeček Chotýšany - Lalula Úročnice 5:0 (K)
SO 29.2. 13:10 Eltsen Benešov - SF Sídliště Benešov 5:2 (1:1)
SO 29.2. 14:00 Rumová smršť Vlašim - United Okrouhlice 4:1 (1:0)
SO 29.2. 14:50 Lalula Úročnice - SF Sídliště Benešov 0:5 (K)
SO 29.2. 15:40 Rumová smršť Vlašim - Kopeček Chotýšany 4:4 (3:1)
14. kolo
SO 7.3. 09:00 SF Sídliště Benešov - Kopeček Chotýšany 3:7 (1:3)
SO 7.3. 09:50 FC Tisem - TJ Bystřice 6:5 (3:2)
SO 7.3. 10:40 United Okrouhlice - Kopeček Chotýšany 5:2 (1:1)
SO 7.3. 11:30 Arsenal Benešov - TJ Bystřice 5:12 (2:5)
SO 7.3. 12:20 United Okrouhlice - SF Sídliště Benešov 5:8 (4:4)
SO 7.3. 13:10 Arsenal Benešov - FC Tisem 4:4 (2:2)
SO 7.3. 14:00 Eltsen Benešov - Rumová smršť Vlašim 4:6 (2:3)
SO 7.3. 14:50 OTS Benešov - Tenisáci Benešov 5:2 (2:1)
SO 7.3. 15:40 Rumová smršť Vlašim - Lalula Úročnice 6:3 (4:2)
SO 7.3. 16:30 Tenisáci Benešov - FK Bojovníci Václavice 2:2 (0:1)
SO 7.3. 17:20 Eltsen Benešov - Lalula Úročnice 5:5 (0:2)
SO 7.3. 18:10 OTS Benešov - FK Bojovníci Václavice 5:4 (2:1)
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!