1. třída 2019/2020 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
NE 24.11. 09:00 TBC Deratizace Benešov - Ďáblové Jablonná 5:3 (3:2)
NE 24.11. 09:40 Tenisáci Benešov C - AFC Dlouhé Pole 3:1 (2:0)
NE 24.11. 10:30 TBC Deratizace Benešov - Tenisáci Benešov C 4:4 (4:0)
NE 24.11. 11:10 Ďáblové Jablonná - AFC Dlouhé Pole 3:3 (3:2)
NE 24.11. 12:00 TBC Deratizace Benešov - AFC Dlouhé Pole 4:3 (2:2)
NE 24.11. 12:40 Ďáblové Jablonná - Tenisáci Benešov C 4:2 (3:1)
NE 24.11. 13:20 FK Mrač - FC Pásovci Bystřice 5:3 (2:1)
NE 24.11. 14:00 PC Bruins Benešov - TJ Bystřice B 1:4 (0:3)
NE 24.11. 14:50 FK Mrač - PC Bruins Benešov 6:0 (2:0)
NE 24.11. 15:30 FC Pásovci Bystřice - TJ Bystřice B 1:7 (1:2)
NE 24.11. 16:20 FK Mrač - TJ Bystřice B 3:1 (1:1)
NE 24.11. 17:00 PC Bruins Benešov - FC Pásovci Bystřice 4:1 (1:0)
2. kolo
NE 1.12. 09:00 Racek - Gogo Benešov 2:3 (1:2)
NE 1.12. 09:40 FC Žejdlík Benešov - FK Vršky Benešov 4:1 (2:1)
NE 1.12. 10:30 Racek - FC Žejdlík Benešov 2:6 (0:2)
NE 1.12. 11:10 Gogo Benešov - FK Vršky Benešov 0:2 (0:2)
NE 1.12. 12:00 Racek - FK Vršky Benešov 1:0 (0:0)
NE 1.12. 12:40 Gogo Benešov - FC Žejdlík Benešov 4:7 (1:3)
NE 1.12. 13:20 FC Pásovci Bystřice - TBC Deratizace Benešov 2:7 (1:3)
NE 1.12. 14:00 Ďáblové Jablonná - Tenisáci Benešov B 1:3 (0:2)
NE 1.12. 14:50 FC Pásovci Bystřice - Ďáblové Jablonná 0:3 (0:1)
NE 1.12. 15:30 Tenisáci Benešov B - TBC Deratizace Benešov 4:2 (1:-2)
NE 1.12. 16:20 FC Pásovci Bystřice - Tenisáci Benešov B 1:8 (0:2)
NE 1.12. 17:00 Ďáblové Jablonná - TBC Deratizace Benešov 1:5 (0:2)
3. kolo
NE 8.12. 09:00 Tenisáci Benešov B - TJ Bystřice B 2:1 (2:1)
NE 8.12. 09:40 Gogo Benešov - PC Bruins Benešov 2:7 (1:1)
NE 8.12. 10:30 Gogo Benešov - Tenisáci Benešov B 2:1 (2:0)
NE 8.12. 11:10 TJ Bystřice B - PC Bruins Benešov 1:2 (1:2)
NE 8.12. 12:00 Gogo Benešov - TJ Bystřice B 3:3 (1:1)
NE 8.12. 12:40 PC Bruins Benešov - Tenisáci Benešov B 1:4 (0:0)
NE 8.12. 13:20 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov C 0:0 (0:0)
NE 8.12. 14:00 FK Mrač - Racek 6:2 (3:2)
NE 8.12. 14:50 Tenisáci Benešov C - FK Mrač 0:6 (0:4)
NE 8.12. 15:30 AFC Dlouhé Pole - Racek 2:3 (0:1)
NE 8.12. 16:20 Tenisáci Benešov C - Racek 2:1 (0:1)
NE 8.12. 17:00 AFC Dlouhé Pole - FK Mrač 2:6 (2:1)
4. kolo
NE 15.12. 09:00 Tenisáci Benešov C - FC Žejdlík Benešov 4:3 (1:1)
NE 15.12. 09:40 TJ Bystřice B - FC Pásovci Bystřice 6:3 (4:2)
NE 15.12. 10:30 Tenisáci Benešov C - FC Pásovci Bystřice 8:2 (4:0)
NE 15.12. 11:10 FC Žejdlík Benešov - TJ Bystřice B 6:2 (3:1)
NE 15.12. 12:00 FC Žejdlík Benešov - FC Pásovci Bystřice 7:3 (3:1)
NE 15.12. 12:40 Tenisáci Benešov C - TJ Bystřice B 1:1 (1:0)
NE 15.12. 13:20 AFC Dlouhé Pole - Ďáblové Jablonná 1:2 (0:1)
NE 15.12. 14:00 FK Vršky Benešov - PC Bruins Benešov 4:6 (3:1)
NE 15.12. 14:50 AFC Dlouhé Pole - FK Vršky Benešov 6:0 (4:0)
NE 15.12. 15:30 PC Bruins Benešov - Ďáblové Jablonná 5:3 (2:0)
NE 15.12. 16:20 AFC Dlouhé Pole - PC Bruins Benešov 2:5 (2:3)
NE 15.12. 17:00 Ďáblové Jablonná - FK Vršky Benešov 7:0 (0:0)
5. kolo
NE 5.1. 09:00 FC Žejdlík Benešov - Tenisáci Benešov B 2:4 (0:2)
NE 5.1. 09:40 TBC Deratizace Benešov - Racek 3:1 (2:1)
NE 5.1. 10:30 TBC Deratizace Benešov - FC Žejdlík Benešov 4:5 (2:3)
NE 5.1. 11:10 Tenisáci Benešov B - Racek 6:1 (1:0)
NE 5.1. 12:00 TBC Deratizace Benešov - Tenisáci Benešov B 0:2 (0:1)
NE 5.1. 12:40 FC Žejdlík Benešov - Racek 6:3 (2:2)
NE 5.1. 13:20 FK Mrač - Gogo Benešov 9:0 (4:0)
NE 5.1. 14:00 FC Pásovci Bystřice - FK Vršky Benešov 3:0 (0:0)
NE 5.1. 14:50 FK Mrač - FK Vršky Benešov 8:1 (5:0)
NE 5.1. 15:30 Gogo Benešov - FC Pásovci Bystřice 3:10 (1:3)
NE 5.1. 16:20 FK Vršky Benešov - Gogo Benešov 3:3 (1:1)
NE 5.1. 17:00 FC Pásovci Bystřice - FK Mrač 1:9 (0:5)
6. kolo
NE 12.1. 09:00 FK Mrač - Ďáblové Jablonná 4:1 (2:1)
NE 12.1. 09:40 PC Bruins Benešov - Racek 6:3 (3:1)
NE 12.1. 10:30 Racek - FK Mrač 1:10 (0:3)
NE 12.1. 11:10 Ďáblové Jablonná - PC Bruins Benešov 2:5 (1:1)
NE 12.1. 12:00 Ďáblové Jablonná - Racek 4:6 (1:5)
NE 12.1. 12:40 PC Bruins Benešov - FK Mrač 5:2 (2:2)
NE 12.1. 13:20 Gogo Benešov - AFC Dlouhé Pole 3:3 (0:0)
NE 12.1. 14:00 TJ Bystřice B - Tenisáci Benešov B 0:2 (0:1)
NE 12.1. 14:50 Tenisáci Benešov B - Gogo Benešov 4:3 (2:0)
NE 12.1. 15:30 TJ Bystřice B - AFC Dlouhé Pole 8:2 (4:0)
NE 12.1. 16:20 Tenisáci Benešov B - AFC Dlouhé Pole 6:0 (2:0)
NE 12.1. 17:00 TJ Bystřice B - Gogo Benešov 1:6 (1:0)
7. kolo
NE 19.1. 09:00 FK Vršky Benešov - FK Mrač 2:1 (1:1)
NE 19.1. 09:40 FC Žejdlík Benešov - TBC Deratizace Benešov 4:4 (3:2)
NE 19.1. 10:30 FC Žejdlík Benešov - FK Mrač 1:8 (1:4)
NE 19.1. 11:10 TBC Deratizace Benešov - FK Vršky Benešov 11:1 (4:0)
NE 19.1. 12:00 TBC Deratizace Benešov - FK Mrač 6:4 (4:3)
NE 19.1. 12:40 FK Vršky Benešov - FC Žejdlík Benešov 0:4 (0:1)
NE 19.1. 13:20 Racek - Ďáblové Jablonná 0:3 (0:1)
NE 19.1. 14:00 TJ Bystřice B - Tenisáci Benešov C 1:2 (1:1)
NE 19.1. 14:50 Tenisáci Benešov C - Ďáblové Jablonná 1:2 (1:1)
NE 19.1. 15:30 TJ Bystřice B - Racek 4:2 (2:1)
NE 19.1. 16:20 TJ Bystřice B - Ďáblové Jablonná 3:3 (3:1)
NE 19.1. 17:00 Racek - Tenisáci Benešov C 3:5 (1:2)
8. kolo
NE 26.1. 09:00 AFC Dlouhé Pole - Gogo Benešov 11:2 (6:2)
NE 26.1. 09:40 FC Pásovci Bystřice - FC Žejdlík Benešov 2:6 (2:5)
NE 26.1. 10:30 FC Pásovci Bystřice - Gogo Benešov 1:1 (0:1)
NE 26.1. 11:10 FC Žejdlík Benešov - AFC Dlouhé Pole 6:0 (1:0)
NE 26.1. 12:00 AFC Dlouhé Pole - FC Pásovci Bystřice 5:4 (3:0)
NE 26.1. 12:40 FC Žejdlík Benešov - Gogo Benešov 6:2 (3:1)
NE 26.1. 13:20 Tenisáci Benešov C - FK Vršky Benešov 5:1 (2:1)
NE 26.1. 14:00 Tenisáci Benešov B - PC Bruins Benešov 6:1 (2:1)
NE 26.1. 14:50 PC Bruins Benešov - Tenisáci Benešov C 3:2 (1:2)
NE 26.1. 15:30 Tenisáci Benešov B - FK Vršky Benešov 5:1 (3:0)
NE 26.1. 16:20 Tenisáci Benešov C - Tenisáci Benešov B 2:3 (0:2)
NE 26.1. 17:00 PC Bruins Benešov - FK Vršky Benešov 2:0 (0:0)
9. kolo
NE 2.2. 09:00 FK Vršky Benešov - TJ Bystřice B 7:4 (4:0)
NE 2.2. 09:40 Racek - TBC Deratizace Benešov 2:4 (2:2)
NE 2.2. 10:30 FK Vršky Benešov - Racek 0:1 (0:0)
NE 2.2. 11:10 TBC Deratizace Benešov - TJ Bystřice B 5:4 (4:3)
NE 2.2. 12:00 FK Vršky Benešov - TBC Deratizace Benešov 5:3 (4:2)
NE 2.2. 12:40 Racek - TJ Bystřice B 4:6 (3:1)
NE 2.2. 13:20 Tenisáci Benešov B - FC Žejdlík Benešov 2:2 (2:0)
NE 2.2. 14:00 Ďáblové Jablonná - FK Mrač 2:1 (0:0)
NE 2.2. 14:50 FC Žejdlík Benešov - FK Mrač 7:3 (6:1)
NE 2.2. 15:30 Tenisáci Benešov B - Ďáblové Jablonná 6:0 (3:0)
NE 2.2. 16:20 Ďáblové Jablonná - FC Žejdlík Benešov 1:8 (0:3)
NE 2.2. 17:00 FK Mrač - Tenisáci Benešov B 1:8 (0:3)
10. kolo
NE 9.2. 09:00 FK Vršky Benešov - Tenisáci Benešov B 0:4 (0:3)
NE 9.2. 09:40 FC Pásovci Bystřice - AFC Dlouhé Pole 2:2 (1:1)
NE 9.2. 10:30 FK Vršky Benešov - FC Pásovci Bystřice 3:1 (2:1)
NE 9.2. 11:10 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov B 2:4 (1:2)
NE 9.2. 12:00 FK Vršky Benešov - AFC Dlouhé Pole 2:5 (1:3)
NE 9.2. 12:40 Tenisáci Benešov B - FC Pásovci Bystřice 6:0 (1:0)
NE 9.2. 13:20 Tenisáci Benešov C - TBC Deratizace Benešov 1:3 (0:1)
NE 9.2. 14:00 PC Bruins Benešov - Gogo Benešov 6:0 (3:0)
NE 9.2. 14:50 TBC Deratizace Benešov - Gogo Benešov 5:3 (4:1)
NE 9.2. 15:30 Tenisáci Benešov C - PC Bruins Benešov 3:1 (2:0)
NE 9.2. 16:20 Tenisáci Benešov C - Gogo Benešov 4:2 (1:1)
NE 9.2. 17:00 PC Bruins Benešov - TBC Deratizace Benešov 6:3 (1:1)
11. kolo
NE 16.2. 09:00 TJ Bystřice B - FK Mrač 4:3 (1:2)
NE 16.2. 09:50 FK Mrač - TBC Deratizace Benešov 7:1 (3:1)
NE 16.2. 10:40 TJ Bystřice B - TBC Deratizace Benešov 13:2 (4:1)
NE 16.2. 11:20 FK Mrač - Tenisáci Benešov C 6:1 (4:1)
NE 16.2. 12:10 FC Žejdlík Benešov - Tenisáci Benešov C 9:3 (5:1)
NE 16.2. 12:50 FK Mrač - AFC Dlouhé Pole 4:3 (2:2)
NE 16.2. 13:30 Ďáblové Jablonná - Gogo Benešov 4:2 (2:1)
NE 16.2. 14:10 AFC Dlouhé Pole - FC Žejdlík Benešov 0:5 (0:2)
NE 16.2. 15:00 FC Žejdlík Benešov - Ďáblové Jablonná 4:0 (1:0)
NE 16.2. 15:40 Gogo Benešov - Racek 2:3 (2:1)
NE 16.2. 16:20 FC Žejdlík Benešov - PC Bruins Benešov 2:2 (1:1)
NE 16.2. 17:00 Racek - FC Pásovci Bystřice 2:6 (1:2)
NE 16.2. 17:50 FC Pásovci Bystřice - PC Bruins Benešov 4:4 (1:2)
12. kolo
NE 23.2. 09:00 Gogo Benešov - TBC Deratizace Benešov 3:5 (1:1)
NE 23.2. 09:50 AFC Dlouhé Pole - TBC Deratizace Benešov 6:2 (1:2)
NE 23.2. 10:30 Gogo Benešov - FK Mrač 2:7 (1:3)
NE 23.2. 11:20 Tenisáci Benešov B - FK Mrač 1:3 (0:0)
NE 23.2. 12:00 Racek - AFC Dlouhé Pole 0:8 (0:3)
NE 23.2. 12:50 Racek - Tenisáci Benešov B 1:10 (0:4)
NE 23.2. 13:40 Tenisáci Benešov B - Tenisáci Benešov C 0:1 (0:0)
NE 23.2. 14:30 FK Vršky Benešov - Tenisáci Benešov C 2:3 (1:2)
NE 23.2. 15:10 Ďáblové Jablonná - TJ Bystřice B 0:7 (0:3)
NE 23.2. 16:00 FK Vršky Benešov - Ďáblové Jablonná 2:4 (1:1)
NE 23.2. 16:50 TJ Bystřice B - FK Vršky Benešov 7:3 (2:1)
13. kolo
NE 1.3. 09:00 PC Bruins Benešov - AFC Dlouhé Pole 2:1 (0:0)
NE 1.3. 09:50 PC Bruins Benešov - FC Žejdlík Benešov 2:12 (1:5)
NE 1.3. 10:30 AFC Dlouhé Pole - TJ Bystřice B 3:2 (0:0)
NE 1.3. 11:20 TJ Bystřice B - FC Žejdlík Benešov 2:5 (1:2)
NE 1.3. 12:00 Gogo Benešov - Ďáblové Jablonná 1:4 (1:1)
NE 1.3. 12:50 Ďáblové Jablonná - FC Pásovci Bystřice 4:7 (3:4)
NE 1.3. 13:30 Gogo Benešov - Tenisáci Benešov C 6:0 (2:0)
NE 1.3. 14:20 FC Pásovci Bystřice - Tenisáci Benešov C 5:1 (3:0)
NE 1.3. 15:10 FC Pásovci Bystřice - Racek 9:4 (3:2)
NE 1.3. 15:50 TBC Deratizace Benešov - PC Bruins Benešov 4:6 (3:5)
NE 1.3. 16:40 Racek - PC Bruins Benešov 3:8 (1:3)
NE 1.3. 17:20 TBC Deratizace Benešov - FC Pásovci Bystřice 4:3 (0:1)
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!