Okresní přebor 2018/2019 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
SO 24.11. 09:00 Tenisáci Benešov - SF Sídliště Benešov 2:2 (1:2)
SO 24.11. 09:50 Rumová smršť Vlašim - United Okrouhlice 1:3 (1:0)
SO 24.11. 10:40 Rabbit OTS Benešov - TJ Bystřice 10:1 (4:1)
SO 24.11. 11:30 United Okrouhlice - Tenisáci Benešov 2:4 (1:3)
SO 24.11. 12:20 SF Sídliště Benešov - Rumová smršť Vlašim 3:3 (1:1)
SO 24.11. 13:10 United Okrouhlice - Rabbit OTS Benešov 2:11 (1:7)
SO 24.11. 14:00 TJ Bystřice - Tenisáci Benešov 1:1 (0:1)
SO 24.11. 14:50 Rabbit OTS Benešov - SF Sídliště Benešov 12:1 (8:0)
SO 24.11. 15:40 Rumová smršť Vlašim - TJ Bystřice 6:3 (2:2)
2. kolo
SO 1.12. 09:00 Ďáblové Jablonná - FK Mrač 4:4 (2:3)
SO 1.12. 09:50 Arsenal Benešov - Eltsen Benešov 5:2 (4:1)
SO 1.12. 10:40 FC Tisem - FK Mrač 6:2 (2:1)
SO 1.12. 11:30 Eltsen Benešov - Ďáblové Jablonná 4:4 (2:3)
SO 1.12. 12:20 FK Mrač - Arsenal Benešov 5:4 (3:1)
SO 1.12. 13:10 Eltsen Benešov - FC Tisem 3:11 (2:7)
3. kolo
SO 8.12. 09:00 Rumová smršť Vlašim - Eltsen Benešov 8:2 (4:0)
SO 8.12. 09:50 Tenisáci Benešov - FK Mrač 4:3 (2:1)
SO 8.12. 10:40 Eltsen Benešov - Rabbit OTS Benešov 1:7 (0:1)
SO 8.12. 11:30 FK Mrač - Rumová smršť Vlašim 8:2 (3:0)
SO 8.12. 12:20 Tenisáci Benešov - Eltsen Benešov 1:3 (0:1)
SO 8.12. 13:10 Rabbit OTS Benešov - FK Mrač 4:6 (3:3)
4. kolo
SO 15.12. 09:00 TJ Bystřice - FC Tisem 4:2 (1:0)
SO 15.12. 09:50 SF Sídliště Benešov - Ďáblové Jablonná 4:4 (4:2)
SO 15.12. 10:40 United Okrouhlice - Arsenal Benešov 4:1 (2:0)
SO 15.12. 11:30 FC Tisem - SF Sídliště Benešov 4:2 (0:1)
SO 15.12. 12:20 Ďáblové Jablonná - TJ Bystřice 2:3 (1:2)
SO 15.12. 13:10 Arsenal Benešov - SF Sídliště Benešov 4:4 (3:2)
SO 15.12. 14:00 United Okrouhlice - FC Tisem 3:5 (2:2)
SO 15.12. 14:50 Arsenal Benešov - TJ Bystřice 3:15 (0:6)
SO 15.12. 15:40 Ďáblové Jablonná - United Okrouhlice 2:6 (1:3)
5. kolo
SO 5.1. 09:00 Rabbit OTS Benešov - FC Tisem 8:6 (2:4)
SO 5.1. 09:50 Tenisáci Benešov - Ďáblové Jablonná 4:2 (0:0)
SO 5.1. 10:40 Rumová smršť Vlašim - Arsenal Benešov 5:2 (1:0)
SO 5.1. 11:30 Ďáblové Jablonná - Rabbit OTS Benešov 5:12 (3:4)
SO 5.1. 12:20 FC Tisem - Tenisáci Benešov 1:2 (0:1)
SO 5.1. 13:10 Ďáblové Jablonná - Rumová smršť Vlašim 3:9 (1:6)
SO 5.1. 14:00 Arsenal Benešov - Rabbit OTS Benešov 3:6 (2:1)
SO 5.1. 14:50 Rumová smršť Vlašim - FC Tisem 1:4 (0:1)
SO 5.1. 15:40 Tenisáci Benešov - Arsenal Benešov 5:3 (1:1)
6. kolo
SO 12.1. 09:00 United Okrouhlice - Eltsen Benešov 9:2 (5:0)
SO 12.1. 09:50 SF Sídliště Benešov - FK Mrač 4:3 (2:2)
SO 12.1. 10:40 Eltsen Benešov - TJ Bystřice 3:5 (0:2)
SO 12.1. 11:30 FK Mrač - United Okrouhlice 2:3 (1:3)
SO 12.1. 12:20 Eltsen Benešov - SF Sídliště Benešov 5:3 (1:1)
SO 12.1. 13:10 TJ Bystřice - FK Mrač 7:4 (2:3)
7. kolo
SO 19.1. 09:00 Tenisáci Benešov - Rabbit OTS Benešov 1:1 (0:0)
SO 19.1. 09:50 SF Sídliště Benešov - TJ Bystřice 3:2 (2:0)
SO 19.1. 10:40 Tenisáci Benešov - Rumová smršť Vlašim 1:1 (0:0)
SO 19.1. 11:30 SF Sídliště Benešov - United Okrouhlice 0:2 (0:0)
SO 19.1. 12:20 Rumová smršť Vlašim - Rabbit OTS Benešov 1:8 (0:3)
SO 19.1. 13:10 United Okrouhlice - TJ Bystřice 3:4 (2:2)
SO 19.1. 14:00 Arsenal Benešov - FC Tisem 3:4 (2:1)
SO 19.1. 14:50 Eltsen Benešov - FK Mrač 3:3 (3:0)
SO 19.1. 15:40 Ďáblové Jablonná - FC Tisem 0:3 (0:1)
SO 19.1. 16:30 FK Mrač - Eltsen Benešov 1:5 (0:3)
SO 19.1. 17:20 Ďáblové Jablonná - Arsenal Benešov 3:7 (2:3)
8. kolo
SO 26.1. 09:00 SF Sídliště Benešov - Rabbit OTS Benešov 3:8 (3:3)
SO 26.1. 09:50 United Okrouhlice - Rumová smršť Vlašim 3:9 (3:6)
SO 26.1. 10:40 Tenisáci Benešov - TJ Bystřice 3:1 (1:0)
SO 26.1. 11:30 Rumová smršť Vlašim - SF Sídliště Benešov 5:1 (2:1)
SO 26.1. 12:20 Rabbit OTS Benešov - United Okrouhlice 13:4 (8:1)
SO 26.1. 13:10 TJ Bystřice - Rumová smršť Vlašim 11:6 (7:1)
SO 26.1. 14:00 SF Sídliště Benešov - Tenisáci Benešov 3:3 (1:3)
SO 26.1. 14:50 TJ Bystřice - Rabbit OTS Benešov 5:2 (0:0)
SO 26.1. 15:40 Tenisáci Benešov - United Okrouhlice 4:3 (3:0)
9. kolo
SO 2.2. 09:00 FK Mrač - FC Tisem 5:8 (2:3)
SO 2.2. 09:50 Eltsen Benešov - Arsenal Benešov 3:3 (2:2)
SO 2.2. 10:40 FK Mrač - Ďáblové Jablonná 6:5 (3:2)
SO 2.2. 11:30 FC Tisem - Eltsen Benešov 7:6 (3:3)
SO 2.2. 12:20 Arsenal Benešov - FK Mrač 8:3 (3:1)
SO 2.2. 13:10 Ďáblové Jablonná - Eltsen Benešov 6:3 (3:3)
10. kolo
SO 9.2. 09:00 Eltsen Benešov - Rumová smršť Vlašim 2:10 (0:3)
SO 9.2. 09:50 FK Mrač - Rabbit OTS Benešov 1:18 (0:10)
SO 9.2. 10:40 Eltsen Benešov - Tenisáci Benešov 2:8 (0:4)
SO 9.2. 11:30 Rumová smršť Vlašim - FK Mrač 16:2 (8:0)
SO 9.2. 12:20 Rabbit OTS Benešov - Eltsen Benešov 10:2 (6:1)
SO 9.2. 13:10 FK Mrač - Tenisáci Benešov 0:5 (K)
11. kolo
SO 16.2. 09:00 Ďáblové Jablonná - SF Sídliště Benešov 4:8 (1:3)
SO 16.2. 09:50 FC Tisem - TJ Bystřice 1:4 (0:2)
SO 16.2. 10:40 Arsenal Benešov - United Okrouhlice 5:6 (3:3)
SO 16.2. 11:30 SF Sídliště Benešov - FC Tisem 5:8 (3:4)
SO 16.2. 12:20 TJ Bystřice - Ďáblové Jablonná 6:3 (2:2)
SO 16.2. 13:10 FC Tisem - United Okrouhlice 8:4 (3:1)
SO 16.2. 14:00 SF Sídliště Benešov - Arsenal Benešov 4:12 (0:5)
SO 16.2. 14:50 United Okrouhlice - Ďáblové Jablonná 4:2 (1:2)
SO 16.2. 15:40 TJ Bystřice - Arsenal Benešov 6:5 (4:2)
12. kolo
SO 23.2. 09:00 Arsenal Benešov - Tenisáci Benešov 1:2 (1:1)
SO 23.2. 09:50 FC Tisem - Rabbit OTS Benešov 5:4 (3:3)
SO 23.2. 10:40 Rumová smršť Vlašim - Ďáblové Jablonná 2:0 (2:0)
SO 23.2. 11:30 Rabbit OTS Benešov - Arsenal Benešov 5:4 (2:3)
SO 23.2. 12:20 Tenisáci Benešov - FC Tisem 5:4 (3:1)
SO 23.2. 13:10 Rabbit OTS Benešov - Ďáblové Jablonná 4:4 (2:2)
SO 23.2. 14:00 Arsenal Benešov - Rumová smršť Vlašim 4:8 (2:4)
SO 23.2. 14:50 Ďáblové Jablonná - Tenisáci Benešov 1:9 (0:4)
SO 23.2. 15:40 FC Tisem - Rumová smršť Vlašim 11:3 (4:0)
13. kolo
SO 2.3. 09:00 SF Sídliště Benešov - Eltsen Benešov 3:6 (0:1)
SO 2.3. 09:50 FK Mrač - TJ Bystřice 4:10 (0:4)
SO 2.3. 10:40 Eltsen Benešov - United Okrouhlice 1:9 (1:7)
SO 2.3. 11:30 FK Mrač - SF Sídliště Benešov 3:3 (1:2)
SO 2.3. 12:20 TJ Bystřice - Eltsen Benešov 10:1 (2:1)
SO 2.3. 13:10 United Okrouhlice - FK Mrač 6:4 (2:2)
14. kolo
SO 9.3. 09:00 Arsenal Benešov - Ďáblové Jablonná 3:6 (0:4)
SO 9.3. 10:00 FC Tisem - Ďáblové Jablonná 6:1 (2:0)
SO 9.3. 11:00 FC Tisem - Arsenal Benešov 5:3 (3:3)
SO 9.3. 11:50 TJ Bystřice - United Okrouhlice 3:5 (2:2)
SO 9.3. 12:40 Rabbit OTS Benešov - Rumová smršť Vlašim 7:4 (3:1)
SO 9.3. 13:30 United Okrouhlice - SF Sídliště Benešov 1:3 (1:0)
SO 9.3. 14:20 Rumová smršť Vlašim - Tenisáci Benešov 1:6 (0:3)
SO 9.3. 15:10 TJ Bystřice - SF Sídliště Benešov 8:1 (3:0)
SO 9.3. 16:00 Rabbit OTS Benešov - Tenisáci Benešov 0:7 (0:3)
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!