2. třída 2018/2019 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
SO 24.11. 09:00 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov C 0:3 (0:0)
SO 24.11. 09:45 TJ Bystřice C - FK Vršky Benešov 0:5 (K)
SO 24.11. 10:30 FC Pásovci Bystřice - Racek 1:0 (1:0)
SO 24.11. 11:15 FK Vršky Benešov - AFC Dlouhé Pole 2:5 (1:4)
SO 24.11. 12:00 Tenisáci Benešov C - TJ Bystřice C 5:0 (K)
SO 24.11. 12:45 FK Vršky Benešov - Racek 1:2 (1:2)
SO 24.11. 13:30 AFC Dlouhé Pole - FC Pásovci Bystřice 1:2 (1:1)
SO 24.11. 14:15 Tenisáci Benešov C - Racek 2:5 (1:2)
SO 24.11. 15:00 TJ Bystřice C - FC Pásovci Bystřice 0:5 (K)
2. kolo
SO 1.12. 09:00 FC Pásovci Bystřice - Kopeček Chotýšany B 1:6 (1:2)
SO 1.12. 09:45 TJ Bystřice C - Racek 2:1 (0:1)
SO 1.12. 10:30 Tenisáci Benešov C - FK Vršky Benešov 5:0 (1:0)
SO 1.12. 11:15 FC Pásovci Bystřice - TJ Bystřice C 4:4 (4:3)
SO 1.12. 12:00 Kopeček Chotýšany B - Racek 5:4 (1:4)
SO 1.12. 12:45 Tenisáci Benešov C - FC Pásovci Bystřice 4:1 (3:1)
SO 1.12. 13:30 Kopeček Chotýšany B - FK Vršky Benešov 0:4 (0:2)
SO 1.12. 14:15 Tenisáci Benešov C - TJ Bystřice C 2:4 (0:3)
SO 1.12. 15:00 Racek - FK Vršky Benešov 0:5 (0:2)
3. kolo
SO 15.12. 09:00 Racek - TJ Bystřice C 2:3 (1:1)
SO 15.12. 09:45 Kopeček Chotýšany B - FC Pásovci Bystřice 3:3 (1:1)
SO 15.12. 10:30 Tenisáci Benešov C - AFC Dlouhé Pole 8:0 (3:0)
SO 15.12. 11:15 AFC Dlouhé Pole - TJ Bystřice C 2:3 (2:1)
SO 15.12. 12:00 Racek - FC Pásovci Bystřice 3:0 (0:0)
SO 15.12. 12:45 Kopeček Chotýšany B - Tenisáci Benešov C 1:6 (1:1)
SO 15.12. 13:30 AFC Dlouhé Pole - Racek 0:0 (0:0)
SO 15.12. 14:15 TJ Bystřice C - Kopeček Chotýšany B 8:2 (2:1)
SO 15.12. 15:00 FC Pásovci Bystřice - Tenisáci Benešov C 0:8 (0:2)
4. kolo
SO 5.1. 09:00 FK Vršky Benešov - Tenisáci Benešov C 0:6 (0:4)
SO 5.1. 09:45 TJ Bystřice C - Racek 2:0 (2:0)
SO 5.1. 10:30 AFC Dlouhé Pole - Kopeček Chotýšany B 5:4 (2:2)
SO 5.1. 11:15 FK Vršky Benešov - TJ Bystřice C 1:2 (0:0)
SO 5.1. 12:00 Racek - Tenisáci Benešov C 5:3 (2:1)
SO 5.1. 12:45 AFC Dlouhé Pole - FK Vršky Benešov 2:6 (1:3)
SO 5.1. 13:30 Tenisáci Benešov C - Kopeček Chotýšany B 6:2 (3:1)
SO 5.1. 14:15 Racek - AFC Dlouhé Pole 0:1 (0:1)
SO 5.1. 15:00 Kopeček Chotýšany B - TJ Bystřice C 2:2 (0:1)
5. kolo
SO 19.1. 09:00 FC Pásovci Bystřice - FK Vršky Benešov 0:5 (K)
SO 19.1. 09:45 TJ Bystřice C - AFC Dlouhé Pole 10:1 (4:1)
SO 19.1. 10:30 Tenisáci Benešov C - Kopeček Chotýšany B 4:1 (2:0)
SO 19.1. 11:15 FC Pásovci Bystřice - AFC Dlouhé Pole 0:5 (K)
SO 19.1. 12:00 TJ Bystřice C - FK Vršky Benešov 2:4 (2:1)
SO 19.1. 12:45 Kopeček Chotýšany B - AFC Dlouhé Pole 12:2 (8:2)
SO 19.1. 13:30 Tenisáci Benešov C - FC Pásovci Bystřice 5:0 (K)
SO 19.1. 14:15 FK Vršky Benešov - Kopeček Chotýšany B 5:4 (4:2)
SO 19.1. 15:00 TJ Bystřice C - Tenisáci Benešov C 1:3 (1:1)
6. kolo
SO 26.1. 09:00 AFC Dlouhé Pole - Kopeček Chotýšany B 2:5 (0:2)
SO 26.1. 09:45 FK Vršky Benešov - FC Pásovci Bystřice 11:4 (7:2)
SO 26.1. 10:30 Tenisáci Benešov C - Racek 2:1 (0:0)
SO 26.1. 11:15 FC Pásovci Bystřice - Kopeček Chotýšany B 0:5 (K)
SO 26.1. 12:00 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov C 0:2 (0:0)
SO 26.1. 12:45 FK Vršky Benešov - Racek 6:1 (2:1)
SO 26.1. 13:30 AFC Dlouhé Pole - FC Pásovci Bystřice 5:0 (K)
SO 26.1. 14:15 Racek - Kopeček Chotýšany B 1:2 (1:1)
SO 26.1. 15:00 Tenisáci Benešov C - FK Vršky Benešov 2:4 (0:1)
7. kolo
SO 9.2. 09:00 AFC Dlouhé Pole - Racek 1:4 (1:1)
SO 9.2. 09:45 FC Pásovci Bystřice - FK Vršky Benešov 1:2 (1:1)
SO 9.2. 10:30 TJ Bystřice C - Kopeček Chotýšany B 5:2 (3:0)
SO 9.2. 11:15 FC Pásovci Bystřice - Racek 5:2 (1:2)
SO 9.2. 12:00 FK Vršky Benešov - AFC Dlouhé Pole 3:3 (1:1)
SO 9.2. 12:45 TJ Bystřice C - FC Pásovci Bystřice 8:5 (6:0)
SO 9.2. 13:30 Kopeček Chotýšany B - Racek 10:2 (6:0)
SO 9.2. 14:15 AFC Dlouhé Pole - TJ Bystřice C 2:5 (1:2)
SO 9.2. 15:00 Kopeček Chotýšany B - FK Vršky Benešov 2:5 (0:3)
8. kolo
SO 23.2. 09:00 AFC Dlouhé Pole - Kopeček Chotýšany B 6:2 (2:0)
SO 23.2. 09:45 FC Pásovci Bystřice - FK Vršky Benešov 1:3 (0:2)
SO 23.2. 10:30 AFC Dlouhé Pole - TJ Bystřice C 0:4 (0:3)
SO 23.2. 11:15 Racek - Kopeček Chotýšany B 2:10 (2:5)
SO 23.2. 12:00 Tenisáci Benešov C - FC Pásovci Bystřice 3:4 (1:1)
SO 23.2. 12:45 FK Vršky Benešov - TJ Bystřice C 2:2 (2:0)
SO 23.2. 13:30 AFC Dlouhé Pole - Tenisáci Benešov C 2:5 (0:4)
SO 23.2. 14:15 Racek - TJ Bystřice C 0:15 (0:5)
SO 23.2. 15:00 Kopeček Chotýšany B - FC Pásovci Bystřice 4:1 (1:1)
SO 23.2. 15:45 AFC Dlouhé Pole - FK Vršky Benešov 0:4 (0:2)
SO 23.2. 16:30 Racek - Tenisáci Benešov C 0:13 (0:8)
9. kolo
SO 9.3. 09:00 Tenisáci Benešov C - TJ Bystřice C 2:2 (0:1)
SO 9.3. 09:45 Racek - FK Vršky Benešov 1:1 (1:0)
SO 9.3. 10:30 AFC Dlouhé Pole - FC Pásovci Bystřice 1:5 (0:2)
SO 9.3. 11:15 Kopeček Chotýšany B - TJ Bystřice C 2:12 (0:7)
SO 9.3. 12:00 Tenisáci Benešov C - FK Vršky Benešov 2:0 (0:0)
SO 9.3. 12:45 Racek - AFC Dlouhé Pole 2:1 (0:1)
SO 9.3. 13:30 FC Pásovci Bystřice - TJ Bystřice C 0:16 (0:6)
SO 9.3. 14:15 Kopeček Chotýšany B - Tenisáci Benešov C 4:4 (1:0)
SO 9.3. 15:00 Racek - FC Pásovci Bystřice 6:1 (1:0)
SO 9.3. 15:45 FK Vršky Benešov - Kopeček Chotýšany B 3:1 (1:1)
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!