1. třída 2018/2019 - rozpis

Nastavení rozpisu 
1. kolo
NE 2.12. 09:00 Tenisáci Benešov B - Gogo Benešov 4:3 (2:1)
NE 2.12. 09:50 FC Žejdlík Benešov - Jokers Benešov 6:3 (3:2)
NE 2.12. 10:40 Lalula Úročnice - TJ Bystřice B 7:3 (4:0)
NE 2.12. 11:30 Jokers Benešov - Tenisáci Benešov B 0:7 (0:3)
NE 2.12. 12:20 Gogo Benešov - FC Žejdlík Benešov 1:6 (0:3)
NE 2.12. 13:10 Jokers Benešov - Lalula Úročnice 1:12 (0:7)
NE 2.12. 14:00 TJ Bystřice B - Tenisáci Benešov B 2:7 (1:4)
NE 2.12. 14:50 Lalula Úročnice - Gogo Benešov 9:2 (3:1)
NE 2.12. 15:40 FC Žejdlík Benešov - TJ Bystřice B 7:7 (3:3)
2. kolo
NE 9.12. 09:00 Kopeček Chotýšany - FK Bojovníci Václavice 2:4 (1:1)
NE 9.12. 09:50 PC BRUINS Benešov - TBC Deratizace Benešov 3:6 (0:4)
NE 9.12. 10:50 Kopeček Chotýšany - PC BRUINS Benešov 9:6 (1:4)
NE 9.12. 11:40 FK Bojovníci Václavice - TBC Deratizace Benešov 3:4 (2:2)
NE 9.12. 12:40 Kopeček Chotýšany - TBC Deratizace Benešov 5:7 (1:6)
NE 9.12. 13:30 FK Bojovníci Václavice - PC BRUINS Benešov 8:5 (4:2)
3. kolo
NE 16.12. 09:00 TJ Bystřice B - FK Bojovníci Václavice 4:1 (3:1)
NE 16.12. 09:50 Gogo Benešov - Kopeček Chotýšany 4:5 (0:3)
NE 16.12. 10:40 Jokers Benešov - PC BRUINS Benešov 5:0 (K)
NE 16.12. 11:30 FK Bojovníci Václavice - Gogo Benešov 5:5 (2:2)
NE 16.12. 12:20 Kopeček Chotýšany - TJ Bystřice B 1:5 (0:2)
NE 16.12. 13:10 PC BRUINS Benešov - Gogo Benešov 0:5 (K)
NE 16.12. 14:00 Jokers Benešov - FK Bojovníci Václavice 0:9 (0:2)
NE 16.12. 14:50 PC BRUINS Benešov - TJ Bystřice B 0:5 (K)
NE 16.12. 15:40 Kopeček Chotýšany - Jokers Benešov 7:3 (4:1)
4. kolo
NE 6.1. 09:00 Tenisáci Benešov B - TBC Deratizace Benešov 2:4 (2:2)
NE 6.1. 09:50 Lalula Úročnice - FC Žejdlík Benešov 3:4 (2:4)
NE 6.1. 10:50 Tenisáci Benešov B - Lalula Úročnice 0:6 (0:2)
NE 6.1. 11:40 TBC Deratizace Benešov - FC Žejdlík Benešov 4:4 (1:2)
NE 6.1. 12:40 Tenisáci Benešov B - FC Žejdlík Benešov 3:5 (1:3)
NE 6.1. 13:30 TBC Deratizace Benešov - Lalula Úročnice 1:11 (0:5)
5. kolo
NE 13.1. 09:00 Lalula Úročnice - FK Bojovníci Václavice 3:2 (2:1)
NE 13.1. 09:50 Tenisáci Benešov B - Kopeček Chotýšany 5:5 (1:3)
NE 13.1. 10:40 FC Žejdlík Benešov - PC BRUINS Benešov 3:5 (3:2)
NE 13.1. 11:30 Kopeček Chotýšany - Lalula Úročnice 4:10 (1:7)
NE 13.1. 12:20 FK Bojovníci Václavice - Tenisáci Benešov B 3:3 (3:1)
NE 13.1. 13:10 Kopeček Chotýšany - FC Žejdlík Benešov 7:5 (3:2)
NE 13.1. 14:00 PC BRUINS Benešov - Lalula Úročnice 3:5 (1:3)
NE 13.1. 14:50 FC Žejdlík Benešov - FK Bojovníci Václavice 3:5 (1:1)
NE 13.1. 15:40 Tenisáci Benešov B - PC BRUINS Benešov 5:2 (3:0)
6. kolo
NE 20.1. 09:00 TBC Deratizace Benešov - Gogo Benešov 0:6 (0:2)
NE 20.1. 09:50 TJ Bystřice B - Jokers Benešov 22:4 (12:1)
NE 20.1. 10:50 TBC Deratizace Benešov - TJ Bystřice B 3:9 (2:2)
NE 20.1. 11:40 Gogo Benešov - Jokers Benešov 13:2 (3:1)
NE 20.1. 12:40 TBC Deratizace Benešov - Jokers Benešov 5:0 (K)
NE 20.1. 13:30 Gogo Benešov - TJ Bystřice B 3:2 (2:2)
7. kolo
NE 27.1. 09:00 Gogo Benešov - Lalula Úročnice 3:6 (1:3)
NE 27.1. 09:50 Jokers Benešov - FC Žejdlík Benešov 5:10 (3:2)
NE 27.1. 10:40 Tenisáci Benešov B - TJ Bystřice B 2:6 (2:3)
NE 27.1. 11:30 FC Žejdlík Benešov - Gogo Benešov 4:4 (1:2)
NE 27.1. 12:20 Lalula Úročnice - Jokers Benešov 9:4 (3:1)
NE 27.1. 13:10 TJ Bystřice B - FC Žejdlík Benešov 5:10 (1:6)
NE 27.1. 14:00 Gogo Benešov - Tenisáci Benešov B 0:3 (0:2)
NE 27.1. 14:50 TJ Bystřice B - Lalula Úročnice 4:7 (1:3)
NE 27.1. 15:40 Tenisáci Benešov B - Jokers Benešov 9:2 (4:0)
8. kolo
NE 3.2. 09:00 TBC Deratizace Benešov - PC BRUINS Benešov 1:6 (0:3)
NE 3.2. 09:50 FK Bojovníci Václavice - Kopeček Chotýšany 9:2 (2:1)
NE 3.2. 10:50 TBC Deratizace Benešov - FK Bojovníci Václavice 3:4 (1:2)
NE 3.2. 11:40 PC BRUINS Benešov - Kopeček Chotýšany 3:8 (0:2)
NE 3.2. 12:40 TBC Deratizace Benešov - Kopeček Chotýšany 5:7 (3:3)
NE 3.2. 13:30 PC BRUINS Benešov - FK Bojovníci Václavice 5:11 (3:4)
9. kolo
NE 10.2. 09:00 Kopeček Chotýšany - Gogo Benešov 7:4 (3:2)
NE 10.2. 09:50 FK Bojovníci Václavice - TJ Bystřice B 6:4 (3:2)
NE 10.2. 10:40 PC BRUINS Benešov - Jokers Benešov 8:1 (2:1)
NE 10.2. 11:30 Gogo Benešov - FK Bojovníci Václavice 1:10 (0:4)
NE 10.2. 12:20 TJ Bystřice B - Kopeček Chotýšany 2:6 (2:3)
NE 10.2. 13:10 FK Bojovníci Václavice - Jokers Benešov 3:1 (1:0)
NE 10.2. 14:00 Gogo Benešov - PC BRUINS Benešov 7:4 (6:3)
NE 10.2. 14:50 Jokers Benešov - Kopeček Chotýšany 0:14 (0:6)
NE 10.2. 15:40 TJ Bystřice B - PC BRUINS Benešov 4:1 (1:0)
10. kolo
NE 17.2. 09:00 FC Žejdlík Benešov - Lalula Úročnice 5:0 (2:0)
NE 17.2. 09:50 TBC Deratizace Benešov - Tenisáci Benešov B 2:5 (1:2)
NE 17.2. 10:50 FC Žejdlík Benešov - Tenisáci Benešov B 1:2 (1:1)
NE 17.2. 11:40 Lalula Úročnice - TBC Deratizace Benešov 12:0 (5:0)
NE 17.2. 12:40 FC Žejdlík Benešov - TBC Deratizace Benešov 6:3 (4:3)
NE 17.2. 13:30 Lalula Úročnice - Tenisáci Benešov B 2:3 (1:0)
11. kolo
NE 24.2. 09:00 PC BRUINS Benešov - Tenisáci Benešov B 2:2 (1:1)
NE 24.2. 09:50 FK Bojovníci Václavice - Lalula Úročnice 3:3 (0:0)
NE 24.2. 10:40 FC Žejdlík Benešov - Kopeček Chotýšany 3:3 (0:0)
NE 24.2. 11:30 Lalula Úročnice - PC BRUINS Benešov 6:0 (0:0)
NE 24.2. 12:20 Tenisáci Benešov B - FK Bojovníci Václavice 1:1 (0:1)
NE 24.2. 13:10 Lalula Úročnice - Kopeček Chotýšany 1:7 (1:4)
NE 24.2. 14:00 PC BRUINS Benešov - FC Žejdlík Benešov 4:13 (3:4)
NE 24.2. 14:50 Kopeček Chotýšany - Tenisáci Benešov B 3:2 (3:0)
NE 24.2. 15:40 FK Bojovníci Václavice - FC Žejdlík Benešov 6:6 (5:3)
12. kolo
NE 3.3. 09:00 Jokers Benešov - TJ Bystřice B 1:7 (0:3)
NE 3.3. 09:50 Gogo Benešov - TBC Deratizace Benešov 8:1 (1:0)
NE 3.3. 10:50 Jokers Benešov - Gogo Benešov 3:6 (1:3)
NE 3.3. 11:40 TJ Bystřice B - TBC Deratizace Benešov 5:5 (3:4)
NE 3.3. 12:40 TJ Bystřice B - Gogo Benešov 7:5 (2:3)
NE 3.3. 13:30 Jokers Benešov - TBC Deratizace Benešov 4:8 (0:4)
hideall showall edit hidemenu
Položky označené hvězdičkou * musí být vyplněny!